Najdete tu spoustu obrázků, názorů, příběhů (i s *) a hlavně něco o mojí maličkosti.
Budu moc ráda, když zanecháš komentář, ale pod správným článkem.
Na tento blog se stahují autorská práva, takže pokud něco okopíruješ, tak dostaneš do tlamy.

Chceš spamovat? - ZDE
Chceš se zeptat? - ZDE
Kniha hostů? - ZDE
Otevřené fórum k mojí tvorbě? - ZDE

O mně..

17. října 2008 v 15:04 | já |  Z mého deníku...
Kdo jsem?
Někdy se ptám sama sebe - Kdo jsem?J estli tohle není nějakej sen. Jedna moje dobrá kamarádka mi řekla, že bych mohla jít do ema. Vlastně ani pořádně nevím, co to obnáší. Ale hned od začátku mě fascinoval GOTHIC.
Nedávno jela okolo mě jedna holka. Znám ji, je to mladší nejrýpavější holka ze školy. Nic jsem neříkala a ona na mě ,,EMO!" Netuším, jestli to byla pochvala nebo urážka. Možná že vipadám jako emo, ale duší jsem GOTHICS. Lidi nadělají, vždyť jsem si obarvila vlasy jen na černo-musí to hned něco znamenat? Kromě nadávek, a že mě to nesluší doma nic jinyho neposlouchám.
Ani netuším, kdy to začlo. Jednou jsem si koupila POPKORN a na straně padesát jsem našla článek právě o GOTHICS. Nepřečetla jsem si ho. Hrozně se mi zalíbil a já ho vytrhla a leželo to ve stole, až jsem si začala vést sešit GOTHICS. Otevřela jsem šuplík, vyndala vše o GOTHICS a nalepila do sešitu. Nevím, ale ani tehdy jsem ten článek nepřečetla.
Jeden den, bylo to o prázdninach v červenci 2008, jsem měla pocit, jako bych stratila duši. Móóóóc se mi chtělo plakat a někomu to říct, ale... Byla jsem zrovna u báby. A tátovi ani babce jsem se svěřovat nechtěla. Slyším tátu, jak by mi řekl, že jsem debil bo jestli nechcu k psycholožce. Na práci jsem měla shrabat posečenou trávu a nanosit na určené místo. Bylo mi jako bych mé duši dělala hrob. Chtělo se mi brečet, ale slzy mi netekly. Byla jsem jak ve snu. Můj otec ještě po mě začal řvát, že jsem moc pomalá. Později jsem našla o kousek dál od hromady skulinu v zemi. Věděla jsem hned, že jsem duši nepohřbila, ale ona se vypařila tou škvírou. Já vím, že to zní, jako bych byla padlá na hlavu, ale tento pocit mi zůstal.
Ten článek o GOTHICS jsem si přečetla 7.8.2008 a fascinoval mě, jen tím co v něm bylo. Jsem kapánek - ne! Duší moc podobná GOTHICS. Nemohla bych ublížit sama sobě ani nikomu...Teď nakrátko jsem si obarvila vlasy na černo, ale matka strašně vyváděla. Táta si vůbec nevšiml a bratr mi říká HAVRAN - to má po babce. Asi si je už nikdy nebudu moct nabarvit. Někdy si lakuju nehty černou barvou, kterou mám nejraději, ale máma mi pořád stojí v cestě. Vždycky když jdeme do obchodu nakupovat hadry, tak se podádáme, protože ona už černou nemůže ani cítit. Teď jsem zatoužila po těch nádhernejch botech. A nic, prej než bych si je zavázala, tak by mi ujel vlak. Proč mi pořád remcá do života?
Pamatuji si, když jsem byla malá, měla jsem na jednich punčochách díru - ona je hned vyhodila, i když věděla, že jsou mé nejoblíbenější a že mi díry na punčochách nevadí - teď je to dokonce moderní.No jo máma; vždychtěla mít vzornou hodňoučkou dceru,ale taková nejsem.
V tom časopise bylo napsáno: ,,ČERNÁ JE BARVA NOCI, SMUTKU A SMRTI MY GOTICS NOSÍME JEN ČERNÉ VĚCI!" Je to pravda. Nejaktivnější jsem v noci, i když si každý myslí, že mám spoustu kamarádů, jsem vlastně sama. V rodině znám jen hádky, urážky, nenávist, zlost,... A kamarádi?Kdo se za něj považuje? Vždyť mě nikdo nezná! Né takovou, jaká jsem třeba právě teď. Nikdo z mých kamarádů by nepoznal, že tyhle řádky jsem psala zrovna já.....
Přiznávám se, nejsem dokonalá. (Kdo je?) Večer bych na hřbitov asi nevlezla. Bála bych se a ještě jednu chybu mám a to, že bych chtěla mít hodně kamarádů, mnoho známích, abych se pořád necítila tak sama, jako kráva na velké louce - má co žrát, ale nemůže se nikomu svěřit, ani sedlákovi, jelikož ji nerozumí. Někdy si tak připadám sama, že mi nikdo nerozumí a hlavně nevěří.
Slolužáci si myslí, že jsem aktivní, že pořád něco vymýšlím (což podle nich znamená - trošku patříš do kolektivu :) Já se snažím jen přežít. Tak se snažím zahnet nudu, zoufalství a samotu, která ve mě dříme a snaží se probudit. Jinak ji zahnat neumím.
M O Ž N Á T A K N E V Y P A D Á M , A L E J S E M G O T H I C S?!!!


To už snad ani neplatí... za tu dobu mě hodně věcí změnilo...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tomašek Tomašek | 12. prosince 2008 v 13:14 | Reagovat

Ahojky Lásko Já sem ti chtel jen říct že te chápu a Že my nevaí Jesli seš Nebo byla Gothics Neboj se Já sem se snažil betj Emo ale tedka už nechci počkej až jednou uvidíš moje ruce treba my budeš Všřit.Moc tě Miluju a znamenáš Promě Hodne.:-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama