Najdete tu spoustu obrázků, názorů, příběhů (i s *) a hlavně něco o mojí maličkosti.
Budu moc ráda, když zanecháš komentář, ale pod správným článkem.
Na tento blog se stahují autorská práva, takže pokud něco okopíruješ, tak dostaneš do tlamy.

Chceš spamovat? - ZDE
Chceš se zeptat? - ZDE
Kniha hostů? - ZDE
Otevřené fórum k mojí tvorbě? - ZDE

Březen 2010

Vajíčko

22. března 2010 v 17:57 | Wiksi3 |  Zajímavosti...
vejce
vejce
V šestém největším městě světa, indické Bombaji, vyroste do dvou let podle návrhu studia James Law Cybertecture jen ze skla a kovu futuristické zploštělé vejce s přírodní vegetací na terasách, které bude sloužit výhradně jako kanceláře.

Má to být design pro 21. století čili nikoliv beton 20. století, ale jen sklo a kov. Třináct pater bude mít futuristická čistě kancelářská budova nazývaná Cybertecture Egg nebo-li Vejce, kterou navrhlo studio James Law Cybertecture International, jež proslulo výrazně moderními svými architektonickými návrhy po celém světě.

Budova zvaná Cybertecture Egg od James Law Cybertecture International Zploštěná vstupní stěna vejce a solární články na střeše budovy Efektní zploštění budovy při pohledu chodce z ulice Umístění v křižovatce s množstvím palem a vodními plochami

Inspirace přírodním tvarem je víc než zřejmá. Budova bude disponovat zakulaceným skleněným pláštěm, který bude z jedné strany u vchodu z ulice zploštěn do podoby úplně rovné stěny. Fasádu tvoří skleněné čtverce, které budou na úplném vršku střechy nahrazeny solárními články a kousek pod nimi budou chybět, neboť se zde bude odkrývat dvojice teras s přírodní zelení.

Plášť budovy ze skla a oceli skládaný ze čtverců Nakřápnuté vejce v podobě dvou teras se zelení Terasa jako předurčená pro odpočinek nebo neformální setkání Jako z jiného světa pusobí budova Cybertecture Egg v Bombaji

Moderní monument Bombaje by měl už v roce 2010 kombinovat nejmodernější technologie a to jak ve snižování energetické náročnosti, díky například větrným turbínám a recyklacím, tak třeba použitím nových materiálů nebo multimédií.
Architektura založená na nové formě světla přidá díky mimozemskému designu městu velký třpytivý poklad, který bude jistě vyhledávaný široko daleko.


Pradlenka

20. března 2010 v 22:24 | Wiksi3 |  Příběhy...
Jejda. Dneska ze sebe musím dělat zase hodnou holčičku, aby mě mamka pustila večer do Díry. Včera mě prosila, abych šla do sušky posbírat prádlo. A tak když vstanu, tak se automaticky obleču a sjedu výtahem dolů, do sklepa, kde máme sušku. Ihned zaregistruji náš koš i naše prádlo. Rychle se do toho pustím. Beru prádlo po čtyřech kusech, jenom aby to bylo rychle. Když se předkláním a skládám to do koše prádlo, rozrazí dveře nějaký mladý kluk, kterého jsem tady ještě neviděla a hodí baterky na můj zadek. Rychle se postavím a jdu sbírat další kusy. ,,Ahoj" ozve se uslintanej zrzavej kluk za mnou. ,,Čau" řeknu rychle, a ani si ho nevšímám. Ve svým malým koši má pár kusů prádla. Rychle ho věší a pořád na mě čumí. Sakra, kdyby byl aspoň méně nápadnej. Vážně mně tím sere. Když seřadím všechny svoje komínky (rifle, trička, ...) a nastrkám je do koše, koš přímo přetéká a hromádka prádla se řítí k zemi, jen tak tak, že ji zachytnu. ,,Kruci" neodpustím si a zrzek se pousměje. ,,Chceš s tím pomoct?" zeptá se mile. ,,Ne, díky." zaprskám. Pečlivě opřu bradu o bílé tričko a chytnu koš za obě uši. Kruci... ještě kolíky. Přes jednu ruku si přehodím ještě ucho kyblíku s kolíky a chytnu pevně koš. Jejda... to je těžký... Oči mi lezou z důlků a já se potácím ke schodům. Kliknu na výtah, ale jakoby sem nic neudělala. Odložím náklad a opřu komínek o dveře výtahu. Zrzek se na mě kření a dodá: ,,Výtah je mimo provoz." ,,Tak to asi těžko, když jsem s ním před chvilkou jela." přecedím přes zuby. ,,Když jsem šel sem, tak tam uvízla jakási babka a kdosi volal opraváře." Jelikož se výtah ani nehnul, tak jsem mu to sežrala. ,,Klidně ti s tím pomůžu" řekl a mile se na mě usmál. ,,Ne to je dobrý" zazlobím se. Vezmu si náklad a klátím se po schodech nahoru. ,,Musíš to mít těžký..." pořád do mě ryje... ,,Můžeš mi laskavě říct, proč mě pořád sleduješ?" rozzlobím se. ,,Čekám, až ti něco spadne." usměje se. Když se vyšplhám do třetího patra, zničeně odhodím koš. ,,Tak tady bydlíš?" zeptá se mě. ,,Ne, jenom mí rodiče" odseknu a zabouchnu za sebou dveře. Takový típky mám nejradši. Rychle sednu se snídaní, k žehlení a telce. Když to po pěti hodinách mám dodělaný a vypnu žehličku ze zásuvky, akorát někdo zazvoní.

- Roman - napadne mě. Měl se stavit až v devět. Je jedna hodina... Spěchám ke dveřím, když je otevřu neuvěřím vlastním očím. Na chodbě před bytem stojí zrzavý kluk, který mě ráno sledoval a jacísi dva jeho kamarádi. Jeden takovej pěknej blonďák a druhej takovej brýlatej tlustej kluk. Myslela jsem si, že nikdo nemůže vypadat hůř jak on, ale jeho kamarád, kterýmu pomalu sliny tekly z huby se mu nevyrovnal. ,,Co tu chceš?" osopím se na kapitána smečky. ,,Jen mě tak napadlo, že to ráno nebylo zas tak pěkný, tak bych ti to chtěl vynahradit. Nepůjdeš s námi ven?" Ten kluk je jak noční můra. Sakra, ale ten blonďák vážně byl pěknej. Možná že bych ho vzala aji do naší party - ZS /zet es/ - . ,,A co tam jako budeme dělat? Ještě mám dost práce a nemůžu se zdržovat." ,,Tak nevadí, tak se můžeme stavit večer." rychle zareaguje blonďák. ,,No tak třeba za hodinku." ozvu se a rychle zavřu dveře. Když se podívám do velkého zrcadla na chodbě zaúpím. Vypadám hrozně. Vyžehlené prádlo rychle nanosím do skříní. Převléknu se a namaluji. Měla bych ještě vytřít země. No rychle chytnu smeták a jen tak je zametu a vysaji ve svém pokoji. Jsem jedináček a jsem na to hrdá. Rodiče chodí pozdě z práce a nebo vůbec. Někdy je nevidím i týden. Lednice je ale většinou plná, díky naší babičce. Přesto mi rodiče toho zakazují hodně. V 17-ti nesměl spát u nás můj kluk se mnou v posteli. Díky tomu jsem se dost pohádala s našima a teď musím sekat latinu, abych mohla chodit aspoň do Díry. Díra je naše klubovna ZS.

Najednou mě z myšlenek vyruší zvonek. Tak jsou tu. Utíkám otevřít. Ve dveřích bohužel stojí mamka. ,,Ahoj Zlatíčko" a políbí mě na tvář ,,Jak ses dneska měla?" V tom se ozve ještě jedno zazvonění. Otevřu a za dveřmi je zrzek s blonďákem, toho třetího uslintanýho asi nechali doma. ,,Jdu ven" otočím se k mamce, vezmu si klíče a jdu rychlým krokem k nim, aby mi ještě něco nestihla říct. ,,Kam jdeme?" zeptám se před domem. ,,Nepůjdeme k nám?" zeptá se blonďák. ,,Mně je to jedno" odpovím a usměju se na něj. Je vážně moc hezký. Jeho očí září štěstím a láskou.

Najednou začne vyzvánět má oblíbená písnička a já zjistím, že mi volá Roman. ,,Ahoj, co potřebuješ" zvednu to. ,,Jen to, že nemůžu přijít pro tebe večer, přijď do Díry sama. Čekáme tě v devět." ,,Hm... tak jo" zabručím a položím to.

,,Kdo to byl?" zeptá se zrzek. ,,Kamarád" odpovím s úsměvem. ,,V sedum musím být doma" zalžu, když vidím rozpadlý dům. ,,To tě matka tak kontroluje?" zeptá se blonďák. ,,Jo" ozvu se ostře. Vytáhne klíče. Dům musí být asi v rekonstrukci, jelikož má nové okna i dveře. Je to malý rodinný dům. V chodbě se zujeme. Vejdeme do velké prostorné místnosti s krásnou sedačkou a plazmovou televizí. Místnost je rozpůlená barovým stolem s třemi židlemi. Uprostřed sedí uslintaný kluk. ,,Sakra" zabručím si v duchu. ,,Posaďte se u nás." pokyne nám blonďák. ,,Mimochodem já jsem Michal" a podá mi ruku. ,,Markéta" představím se. ,,No a já Lukáš" podá mi ruku zrzavý kluk. ,,No a tohle je můj bratr Zbyněk." ukáže Michal na uslintaného kluka. Celé odpoledne se jen tak bavíme a tak zjistím, že Lukáš je celkem milý kluk a ráno jsem mu asi křivdila. Když se kouknu jen tak na hodiny zjistím, že je půl deváté. ,,Jejda kluci, já už budu muset jít." rychle vyhrknu a chystám se k odchodu. ,,Tak mi tě doprovodíme" nabídne mi Lukáš a Michal se při tom zašklebí. Ven by se mu už asi nechtělo. ,,Stejně musím domů" žadoní Lukáš. Co teď? Chtěla jsem jít ještě do Díry. Nemůžu se ale prozradit a tak jdu s Lukášem k našemu paneláku. Asi na mě rychle zaregistruje nervozitu a zeptá se: ,,Ty něco bereš?" ,,NEEEEE" odpovím mu, ale to už se mi po tváři hrne pot. Kruci, ať už jsme tam. Sotva za mnou sklapnou dveře bytu a Lukáš jede výtahem nahoru. Rychle vyrazím po schodech dolů. Skoro celou cestu utíkám, jen abych tam byla přesně. ,,Máš dvacet minut sekeru, seš jak Český dráhy." houkne na mě Lucka. ,,Nemusela si už chodit." Rychle si přisednu vedle Romana a dělám jakoby nic, ale ostatní do mě pořád rýpou a tak jim řeknu můj zážitek. Najednou všichni odsouhlasí mou omluvenku a na tento večer se můžu přidat. Uf... Do zítřka bych to nevydržela.

Ještě bych Vám chtěla vysvětlit naši Díru. Díra je dům, ve kterém se schází všichni lidé z našeho města, kteří mají prostě chuť na sex. Já měla chuť vždy tak jednou za měsíc... a teď? Jsem tu každý den. Bojím se, že se ze mě stane nymfomanka. V tomto domě je více tzv. ,,RODIN" já patřím k ZS - zdraví sex. To znamená, že každý musel před tím donést potvrzení, že nemá nějaké pohlavní choroby. Je to super být si tak jistý. Dáváme sem nějaké peníze a potom znovu vybíráme na potřebné věci: antikoncepci, různé hračky, kondomy atd... Je nás devět - Roman, Lucka, Pavel, Honza, Markéta, Olga, Krystýna, Dominik a Martina. Rozdělili jsme si to na jednu trojku a tři dvojky. Už jsem několikrát byla i v trojce a musím uznat, že je to zajímavé. Máme tu takové hravé kostky. Při jichž se rozpočítáme, kdo půjde do jakého pokoje a co tam bude dělat a s kým. Jsou určena přísná pravidla. Hlavně jedno - nikdo se o tom nesmí dozvědět a musí se chodit včas. Dneska vyšla řada na mě a Olgu. No nevadí.

Jdeme s Olgou do dvojky. Jemně se začneme líbat. Hladí moje prsa a značně si to užívá. Hladím ji šíji, je tak jemná. Při tom ji sundám světlou blůzku. Má pod ní tmavou podprsenku. Tím mne hned začne vzrušovat. Sama už musí být taky moc vlhká. Poznám to hned, když ji zajedu rukou pod kalhotky. WOW. Je a moc. Trošku zrůžoví a začne o to vášnivěji líbat a strhávat ze mě kusy látky. Odlepí se rty od mých a začne líbat a olizovat moje bradavky. Au... celá se zachvěji, když mi do ní jemně kousne. Zasměje se a rozplácne se na postel. Oplatím jí to. Když ji to vážně začne vzrušovat vjede svými všetečnými prsty do mého klína a začne si hrát. Je vážně moc šikovná. Vlastně je to moje oblíbenkyně. S žádnou holkou se mi tak dobře nespí, jako s ní. Hladím ji po celém těle a lížu. Hm... Je tak sladká. Její prst mi náhle zajede do komůrky. Zasténám. Sjedu níž a začnu ji lízat poštěváček. To má za následek, že na prostěradle je už mokrý flek. ,,No tak to podej" usměji se na ni. Podá mi to do ruky a řekne: ,,Udělej mě první" Vezmu tedy vibrátor. Jemně ji lížu kundičku a začínám ji robertkem vjíždět do komůrky. Nehty se zaryje do postele a začne rychle vzdychat. V mým klíně to už vypadá taky nadějně. Konečně to nevydrží, můj jazyk naposledy poškádlí poštěváček a ona vybuchne. Musel to být veliký orgasmus, když řve přes celý dům jako bych ji týrala. Celá se vzpřímí a potom zase bouchne hlavou o polštář. Lehnu si na ni. Její zahřáté tělo mě krásně zahřívá. Pevně mě obejme zezadu a surově mě otočí na záda. To se jen tak dělala že nemůže? Než jsem stačila něco dělat tak jsem měla šátek na očích. Sakra, tak jsme si nikdy nehrály. ,,Olgo, co blbneš?" ,,Neboj Miláčku, bude se ti to líbit..." a políbí mě na tvář. Ruce mi krutě sváže lepící páskou k čelu postele. Sakra, to se mi ani trošku nelíbí. Mám strach z neznáma. Po dlouhé pauze, kdy se s mým tělem nic nedělo, na mně naskakovala husí kůže. Najednou jsem se lekla, že Olga odešla. Začala jsem křičet. V tom mi někdo dal facku. Byla to celkem hrubá ruka. Nebyla to ruka něžné Olgy. Někdo mi přelepil ústa páskou a nohy, ač jsem kopala, tak se dotyčné/mu povedlo přivázat. Najednou někdo hladil celé mé tělo. Ou... to je slast... Někdo se mi přisál na bradavky. Okamžitě jsem rychle zvlhla. Úsměv mi zkameněl na tváři, když mě někdo švihl bičem po zadku. To je snad zlý sen, pomyslím si a do očí mi vhrknou slzy. ,,Á to se panence nelíbí" osopí se na mě neznámý a začne si znovu hrát s mými prsy. Lehce je olizoval a mě tím velice dráždit... Postupně postupoval níž a níž... Postupně mi rozevřel stytké pysky a foukal mi na ně. Olizoval poštěváček a hrál si s ním a potom přestal. Naštvalo mě to. Zkouším se ho nějak navnadit. ,,ÁÁÁ kočička je nedočkavá!" zaburácel hlas. Skočil na postel přesně mezi moje nohy. Přejel párkrát prstem po Venušině pahorku. Prostě jsem reflexně ještě víc roztáhla nohy. A najednou... nedá se to snad ani popsat. Vnikl do mě. Jeho úd musel být tak obrovský, že mi to připadalo, jako by mě zespodu lechtal na žaludku. Nemusel ani mockrát zasouvat, jeho penis byl tak velký, že i orgasmus, který jsem s tlumeným jekotem vykřikla, byl obrovský. ,,To máš k tomu výročí" sundal mi šátek z očí. Najednou kolem mě stáli všichni z mé party. ,,Jelikož si tu už rok, každý tě dneska bude muset obšťastnit, ať víme, jestli si připravená" hovořil vážně Pavel, který se začal oblékat.

Na ten den nezapomenu. Všechny holky byly tak něžný a všímavý. Vlastně to na mě nahráli všichni. Nikdo nesouložil s nikým, jenom se mnou (z mojí party teda). Byla to pro mě velká pocta. Většina holek mě udělala vibrátorem. Na Pavlův pyj, ale nezapomenu. Vlastně jsem si uvědomila, že s Pavlem jsem spala asi nejmíň ze všech, a i když mě znovu a znovu obšťastňovali jiní, myslela jsem jenom na Pavla.

Domů jsem se vracela krokem alias NAPRCANEJ KAČER. Když jsem uléhala do mojí postele na mobilu bylo napsáno 3:20. Ani jsem tomu nemohla uvěřit.

Spala jsem až do oběda. Potom jsem zašla na roh a koupila si sýrovou pizzu. No moje postava je spíš vyžle, ale sežeru vážně vše na co přijdu. Měla jsem přesto chuť a tak k tomu můžeme připočítat pistáciovou zmrzlinu.

Odpoledne jsem si sedla k PC a v mžiku jsem usnula. Když jsem se probudila bylo okolo 16:45. Tak to stihnu zajít ještě za Mišákem.

Lehounce jsem se oblékla a pádila k Mišovi. K mému velkému překvapení neměl nikoho doma a tak mě pozval rovnou nahoru do svého pokoje. ,,Jsi moc fajn holka. Přesto jsem si myslel, že už se nikdy neuvidíme." klesl smutným hlasem Michal. ,,A to jako proč?" zeptala jsem se uraženě. ,,Tak když si tě Lukáš pořád přivlastňuje a když se máte rádi, tak vám ve štěstí nebudu stát, ale kdybys chtěla, tak se mnou můžeš vždy počítat." řekne kamarádky a šibalsky se na mě usměje. ,,Cco??? To ji jako říkal? Že spolu chodíme?" vrhnu vražedný pohled na Michala. Michal jenom lehce zavrtí hlavou, při tom se mu zatřesou ty jeho zlaté vlásky a oči mu ještě víc zesmutní. Je tak sexy. ,,To není pravda. Vždyť jsem ho včera viděla poprvé." řeknu mírným hlasem a obejmu ho. Neváhá a obejme mě taky okolo pasu. Potom rukama zajede níž, a shrne mi celé tričko, které potom odhodí na gauč. Potom se mi zakousne do krku se slovy: ,,Teď budeš jenom má." Ještě než mě stačí povalit na letiště, rozepne mi hbitě černou krajkovou podprsenku, která skončí někde za ním. Rychle mu vyhrnu světlé tričko. Pod ním se vyrýsuje, krásná vánočka. Je ohromný. Je ještě hezčí, než jsem čekala. Pořád mi mačká prsa, jako by mi je chtěl utrhnout. Mezi tím mu odepnu pásek a rozepnu zip. ,,Ty si vážně šikovná blondýnka" řekne tak sladce, že dostanu na něj ještě větší chuť. Sundá si rifle, pod jeho trenkami se začne rýsovat celkem velkej penis, který chce už na světlo. Zasměju se. To se vážně vzruší jenom tím, že holce sundá podprsenku? Neřeknu mu to ale. Začne si hrát s mými knoflíky u dlouhé riflové sukně. Dělá si srandu? To tu ještě vyschnu do té doby. Když konečně rozepne všechny knoflíky, až po kolena, vysleče mi ji celou. Potom si klekne přede mnou na čtyři. I když má ode mě velkou vzdálenost, jeho pyj se těsně dotýká mého těla. Zaryje se mi znovu do krku. Je to velmi příjemné a vzrušující. Vezme své prsty a nehty přejede od krku přes ňadra, až po stehna. Celá se zachvěji. Potom mi to pofouká jako kdyby mě to mělo bolet. Začne laskat moje prsy, nechápu jak to dělá, ale je to hodně intenzivní. Potom jazykem sjíždí až až... pod pupík. Vezme do zubů mé krajkové kalhotky a stáhne je ze mě. ,,Ty si vážně taky sexy a úžasná, takovou jsem si tě představoval" zašeptá mi do ouška. Najednou mi začnou téct slzy. Bylo to tak hezký, jak to řekl. Najednou se rychle vzpřímil. ,,Udělal jsem něco špatně?" už už chtěl odejít a obléct se, ale já jsem ho zarazila vášnivým polibkem. Rychle ze sebe strhl trenky a na svět se vztyčil vysoký červený penis. Už už by se vrhl na mě, ale já jsem se nedala pevně jsem ho za něj chytla a přitáhla k sobě. Párkrát jsem mu shrnula předkožku a potom jazykem obkroužila žalud. Chytla jsem ho ještě pevněji, až zasténal. Vrhl se na mě jako šelma. Byl jako utržený z řetězu. Klekl si na mě a ruce měl zabořeny v mých dlouhých blonďatých vlasech. Potom vzal svou dlaň a chytil pevně svůj penis. Ještě chvilku si s ním pohrál a potom ho zasunul do mě. Au... Na obličeji se mi začaly tvořit potůčky potu. Začal do mě narážet, čím dál rychleji. Byla jsem trošku v rozpacích, jelikož mu to moc nešlo. Ale časem si ho vycvičím. Najednou se ozval hlasitý výkřik a položil se na mě. ,,Ty nejsi?!" koukl se na mě s údivem. ,,Ještě se mi nestalo, abych se udělal dřív než holka." ,,Všechno je jednou poprvé" koukla jsem se na něj a musela jsem toho blonďáka políbit. Když jsem otevřela oči, Michal byl celý zkoprnělý a díval se směrem ke dveřím.

Ve dveřích stál Zbyněk značně vzrušený s rukou v teplácích. ,,To si ze mě děláš prdel?" zařvala jsem na Michala. Vymanila jsem se z jeho vřelého obětí a sbírala ze země kusy látek. Když jsem se oblékala, díval se celou dobu na mě Zbyněk. Michal jen ležel na posteli. Měl z toho asi značné trauma. Největší problém mi dělala riflová sukně, jelikož mi ji Michal celou rozepnul, jak jsem byla nervózní, nemohla jsem zapnout všechny knoflíky. Vůbec nic jsem nevnímala, hlavně ať už jsem rychle pryč a ať se na mě ten uslintanej parchant už nečumí. Seběhla jsem schody a šla dál ulicí, jako by se před chvílí vůbec nic nestalo. Všechny domy byly krásné novostavby.

Najednou mě chytil někdo zezadu a objal mě v pasu. Snažila jsem se dotyčnému vysmeknout, ale nešlo to. Konečně jsem se alespoň otočila k jeho tváři. Byl to Michal. Celkem jenom v riflích. Vypadal tak sexy bez toho trička, ještě když mě tak pevně držel u sebe. ,,Miluju tě a nechci tě ztratit, kvůli takové kravině!" dořekl a chtěl mě políbit. Srdce chtělo, ale hlava říkala, že ho mám nechat ještě chvilku vydusit. ,,Kravina? Tak ty tomu říkáš kravina? Tak já teda ne, Když si tvůj retardovaný bratr vleze k tobě do pokoje a honí si, když se milujeme" začnu na něj nehezky. ,,Asi jsem ti toho dost neřekl" potom se chvilku odmlčel a pustil mě. Šli jsme ruku v ruce k rybníku. Začal mi vyprávět o svém životě. Když mu bylo 5, jeho matka onemocněla leukémií. Bohužel ji už nešlo pomoci. Bratr to nesl hodně špatně a tak se to začalo... Začal slintat a chovat se jako nenormální. ,,Je normální, ale chce upoutávat pozornost celkem nesmyslným chováním" hájil bratra Michal. Potom jsme si ještě dlouho povídali o našich životech, až se do rybníka ponořilo slunce. Bylo to pro mě celkem nezvyklé ,,chodit" s někým, koho OPRAVDU miluji a dělat věci ROMANTICKÉ, které se netýkají ani SEXU. Když mě doprovodil domů, bylo dost po 10té hodině.

Mamka si ještě četla v obýváku noviny. ,,Zlato? Můžeš na moment?" ,,Ne, už se mi chce spát" odbudu ji. Aniž bych ji vyslechla lehnu do postele. Najednou, až už usínám, vyděsím se a sednu si na postel. JÁ JSEM NEBYLA V DÍŘE! SAKRA! Za velkou absenci je vyloučení. Zítra za Michalem půjdu brzo, ať stihnu i Díru, rozhodla jsem se pevně. Ulehla jsem a spala až do odpoledne. Nic se mi nechtělo.

Seděla jsem na posteli a houpala jsem se v myšlenkách. Okolo třetí jsem konečně alá unavená a polámaná vstala. Šla jsem do ledničky, vytáhla jsem si jogurt a zasněně jedla. Potom jsem ze skříně vytáhla tu nejkratší a nejúplejší růžovou sukni, kterou jsem neměla na sobě aspoň rok. K tomu jsem přidala delší bílý nátělník a šourala jsem se ze schodů dolů. Akorát před domem stál Roman.

,,Proč si včera nepřišla?" zeptal se podrážděně. ,,Není to škola, abych tam MUSELA chodit" zaprskala jsem na něj. Chytl mě za rameno a přitáhl si mě k sobě. ,,Odpověz" upřel na mě ty svý zelený kukadla. ,,Proč?" odtáhla jsem od něj oči. ,,Protože si mi chyběla" zesmutněl. ,,To je možný. Dovolíš? Musím teď jít." ,,Přijdeš večer?" zavolá ještě na mě. ,,Jo" řeknu ledabyle. ,,100%ně?" ohlédne se ještě za mnou. ,,A jóóóóóó." Chtěla jsem se vzdálit co nejdál od toho místa, ale bílé lodičky mi to značně komplikovaly.

Zazvonila jsem na Michalův dům, ale otevřel mi Zbyněk. Jenom se na mě blbě čuměl. ,,Můžu dál?" zeptala jsem se ho naštvaně. ,,Jo" otevřel na mě tu uslintanou hubu. Musela jsem se hodně krotit. ,,Kde je bratr?" zeptala jsem se s přetvářkou celkem mile. ,,J-já nevím" zakoktal. ,,Kruci" oddechla jsem si pro sebe a bez slušného chování šla nahoru do pokoje, kde spal Michal. Sedla jsem si k němu na postel, ale potom jsem se zvedla a šla jsem zamknout dveře od pokoje. Nepotřebuji, aby se opakoval ten včerejšek. Když se obracel na bok, trošku se odkopal a já zjistila, že spí úplně nahý. Tak to je hóóóóódně sexy. Sundala jsem si bílý nátělník. Byla jsem na něho velmi natěšená. Pohladím ho po vlasech a políbím na rty. Rychle procitne. Když vidí má pevná ňadra usměje se a plácne se po tváři. ,,Chci se probudit" řekne směrem ke mně. ,,A proč?" začnu hrát tu jeho hru. ,,Protože bych pak musel jít hned za tebou" a políbil mě. ,,Tak to tě můžu ujistit, že nespíš" řeknu a mrknu na něho šibalsky. ,,A kde by ses tu vzala?" zeptá se mě vyděšeně. ,,Dveřmi, pustil mě Zbyněk" usměji se na něj. ,,WOW, si tak krásná" dělá mi komplimenty. ,,Tak si pojď za mnou lehnout" zaprosí. Lehnu si k němu zády a on mě zezadu obejme. Za chvilku mě zezadu začne něco tlačit. Chci to odstranit a tak rukou zajedu pod peřinu. Když nahmatám dole jeho zmáčený penis, usměji se. ,,To tě to tak vzrušuje?" zeptám se ho. ,,Ty mě vzrušuješ" zašeptá mi do ouška a přetočí si mě celou k sobě. Začne mi sundávat sukni. ,,Ty si naostro?" zarazí se. ,,Jo" usměji se na něj. Rukou začne nahmatávat mou mušličku. Chvilku si sní prstíky hraje. ,,Tobě se to nelíbí?" zeptá se nešťastně. ,,Líbí" odpovím. ,,Tak proč si zatím tak málo vlhká" ,,Možná proto, že se málo snažíš" zasměji se mu. Nedá si to líbit. Sjede dolů a začne mě dráždit jazykem. Á... Tak to je moje slabina... Tohle se mi moc líbí... Za chvilku začnu úpěnlivě vzdychat. Když však začne kmitat jazykem u poštěváčku, nevydržím to a dlouze si zařvu... Byl to krásný orgasmus. Jenomže on nepřestal. Začala jsem mu ubývat. ,,Ty už si?" zeptá se mě na oko překvapeně. Vždyť to měla být teprve předehra. Malinko se zastydím. Ale on s tím počítá. Lehne si vedle mě a hladí mě po bříšku. Je moc hodný. Jen tak ležíme a povídáme si. Je to moc krásný.
Najednou se jen tak letmo kouknu na mobil - sedm hodin. Ty jo... Tak to už abych šla, abych stihla se ještě převléknout. ,,Už budu muset" řeknu slabě. ,,Teď?" a jeho oči na mě upřou podivný pohled. ,,Vždyť je sedm hodin. Kam bys šla?" zeptá se mě. ,,Prostě musím." řeknu vyčítavě, obleču se a odejdu.

Doma si rychle obléknu krajkové tanga a korzet a s vysokými kozačkami i v létě a jdu do Díry. Roman už mě čeká před Dírou. ,,Tak přece si došla" usměje se na mě a políbí mě na tvář.

Večer, když potichu odemykám unaveně dveře, se podivím, jelikož je v kuchyni rozsvíceno. ,,Kde si byla?" padne na mě vyčítavý pohled mámy. ,,Venku s kamarády?" ,,Ty něco bereš? Řekni mi to prosím, pomůžu ti z toho." Zděšeně se kouknu na mamku. ,,NE! Jak si něco takového můžeš o mě vůbec myslet?" Vstane a kontroluje mi ruce, jestli nenajde vpichy po jehlách, potom se mi dlouze dívá do očí. ,,Tak proč si taková? Vypadáš, jako by si měla absťák!" osočí se na mě matka. Mávnu nad ní rukou a vpluji do svého pokoje. Dlouho ještě nespím a přemýšlím nad tím co se se mnou děje. Dneska v Díře to bylo krásný. Vyšla na mě trojka s Pavlem a Romanem. Oba si mě pořád hýčkali, byla jsem snad pětkrát.

Usnu, až si jemně vložím ruce do klína a začnu si hrát s poštěváčkem. Jemně kolem něj začnu jezdit a kmitat. Potom zajedu prsty hluboko do kundičky. Na sladké sny ještě olízám svou ruku a usnu.

Ráno mě probudí zvonek. Jako bych měla kocovinu. Hlavu mám jako střep a nemůžu se ani pohnout. Byl to Michal. Zvonil, jestli může nahoru. Když se kouknu na hodiny v kuchyni nemůžu tomu uvěřit! 10 ráno??? Ten kluk se vážně zbláznil. Otevřu nevyspale dveře jen v tričku a tangách. ,,Můžu dál? Nechci se hádat na chodbě." ,,Jistě" ani nepostřehnu to slovíčko ,,hádat se". Zavedu ho do pokoje a chci ho začít líbat, ale on mě odstrčí. ,,Proč si se mnou pořád jenom hraješ? Si pěkná děvka! Jenom mi řekni kolik jich ještě máš? Jsem tě včera viděl. Kdo to byl? A cos s ním dělala v tom domě?" ,,Šukala" vysměji se mu do očí. Chytne zlost chytne mne za ramena a začne po mě ještě víc řvát, že mě miluje a proč jsem mu to udělala. ,,Šak se nic nestalo, nebo snad jo?" zeptám se úplně klidná. Můj klid ho deprimuje. Oddělá ze mě ramena a stoupne si čelem k oknu a ke mě zády. ,,Ty děvko!" zašeptá. Nevím co mám dělat miluji ho s ním je vše hezký, ale prostě bez sexu to přece nejde. ,,Pak, že kluci jenom potřebují k životu sex..." dodává a otočí se ke mně. Když uvidí na mých rtech úsměv, napřáhne se a liští mě. Vůbec jsem to nečekala. Byla to tak velká rána, že přistanu hlavou o roh nočního stolku. AU... vzdychnu. ,,Sbohem" a odejde. Nemůžu se hýbat, jako bych měla naražený i záda, když se přemůžu a chytnu se za hlavu, mám ruku celou od krve. Jenom vidím krev a potom...? Už se mi chce spát ... jenom spát....


Příběh je smyšlený, nezobrazuje žádnou osobu ani událost. Tento příběh je věnován Davidu Kratochvílovi, jelikož složil těžké zkoušky. :-*

Láska

19. března 2010 v 22:25 | Wiksi3 |  Básničky, citáty, motta...


láskazdroj ZDE

Miluju Tě,
jen Ty jsi láska má,
tak něžná,vzrušující,
jediná.
Miluju Tě stále víc,
každý den toužím stokrát to říct,
že jen s Tebou lásku prožívám
a s Tvým jménem na rtech
stávám i usínám.
Miluji Tě,
tak nenechávej mne už samotnou,
přijď a do svých dlaní vezmi ruku mou.
Bez Tebe se mé srdce souží,
zašeptám ti do ouška po čem toužím
a jak moc Tě miluju...

Smile rajčata :D

19. března 2010 v 21:11 | Wiksi3 |  Úsměv...
rajčátko
rajčátko
tomatoes
rajčátko

Návštěvnost

6. března 2010 v 15:58 | Wiksi3 |  Návštěvnost...
Dneska jsem otevřela blog... a taková návštěvnost :) prostě moc všem děkuju :-*

Motta o manželství

6. března 2010 v 13:55 | Wiksi3 |  Básničky, citáty, motta...

Láska je ideální, manželství reálné; plést si reálné s ideálním nikdy nezůstává nepotrestáno

Svatba je vrahem jakkoliv dobrého milostného vztahu.

Pouta manželství jsou tak těžká, že se musí dát dohromady dva, aby je unesli

Láska je slepá, ale manželství jí vrací zrak

V manželství je třeba se někdy přít, neboť tak se vzájemně o sobě něco dozvíme

Je lepší být ženat než mrtevObrázky Marie Blabolilové

4. března 2010 v 19:25 | Wiksi3 |  Obrázky, fotky...
 Marie Blabolilová je můj vzor. Její dílo je velmi 
propracované a krásné a hlavně, kreslí tužkou.

Citát k březnu 2010

4. března 2010 v 19:15 | Wiksi3 |  Básničky, citáty, motta...
... A bylo jaro!
Všechno, všechno kvetlo...

J. Kožíšek


Citáty na únor 2010

4. března 2010 v 18:07 | Wiksi3 |  Básničky, citáty, motta...
A kdyby pravda bylo
vše a láska jenom snění -
já bych se k spánku položil
a nechtěl probuzení.

V. HálekUsměv leží
na tváři v pletenci bělostné.
Nač myslí,
uhodnout lze stěží.

P. Kukal

Citáty na leden 2010

4. března 2010 v 18:06 | Wiksi3 |  Básničky, citáty, motta...
Tiše spíc ve větvích
heboučký bílý sníh,
cestičky letních dní
ztrácí se v závějích.

B. Štráchalová
Já nemám kožucha,
zimú sa trasu,
dajte mně slaniny,
nech sa napasu!

Ze Slovácka