Najdete tu spoustu obrázků, názorů, příběhů (i s *) a hlavně něco o mojí maličkosti.
Budu moc ráda, když zanecháš komentář, ale pod správným článkem.
Na tento blog se stahují autorská práva, takže pokud něco okopíruješ, tak dostaneš do tlamy.

Chceš spamovat? - ZDE
Chceš se zeptat? - ZDE
Kniha hostů? - ZDE
Otevřené fórum k mojí tvorbě? - ZDE

Květen 2010

Zase škola

31. května 2010 v 18:11 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
učení
Ten víkend tak škaredě, rychle uběhl... Hned bych si ho zopakovala :) My se učíme už jenom tento týden. Ten další jedou lidi na turisťák - já nemožu :(. A ty další dva týdny se učíme jak šroubci. Teď jsme si nadepsali skoro všude, kde co píšem a já se z toho po.... Vůbec nestíhám a nejvíc se bojím tělocviku, protože tam nemám skoro žádný známky. K tomu mám dodělávat smlouvu do nepovinného předmětu - strukturální fondy. Lidi, až vás tam někdo bude lákat, vykašlete se na něj!!! Je to největší cipovina, co jsem zažila. Musím to přežít si tak říkám, ale po další 5 z angličtiny, už prostě nemám sílu bojovat. Mohla bych mít klidně vyznamenání.... na střední... ale prostě jestli bude 4 z ajiny tak budu ráda :(. Prostě mi to nejde. Ta učitelka je taky na dvě věci... Jela jsem minulej rok na anglickej tábor, teď jsem dočetla anglickou knížku, chodím na doučování... a co z toho mám? Leda hovno :( jako by v té hlavě nic nezůstalo... A přesto taková čeština mě baví asi nejvíc :). Zítra odevzdáváme čtenářský deník - 10 knížek za školní rok. Což není moc. Měla jsem to přečtený už v lednu. Vím co se po mě chce a je to super s tou učitelkou, ale prostě ajina :(... A co vy a škola? Jak válčite?

Vyhazov bobana

31. května 2010 v 15:00 | Wiksi3 |  Pro bobany
Vyhazuju ♥Mrs.Adulaila. Měla dost času... a všechno. Blog ji už funguje, ale o to nejde. I když jsem její jakože SB, tak za mnou vůbec nechodí a já ji tak návštěvnost dělat nebudu proč jako? Neplní moje pravidla.

Víkend JAKO že :D

30. května 2010 v 18:31 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Tak o pátku jsem vám už psala :( vynervovaná, ale to poslední už bylo bez chyby - teda snad.

V sobotu ráno mě vzbudil otec o půl 7 (jsem myslela, že ho lištim), jelikož eče v pátek večer: Jsem přišla z vystupka vyčerpaná a tak jsem sedla na net a přišel můj. Tak jsme si povídali a potom došel bratr a celkem jsme super kecali (až jsem se divila) no a potom jsem napsala, jednomu kamarádovi (Honzovi), že se na mě může spolehnout a kdykoliv može dojet. A on dojel do 5 minut. Jsem v dešti tam stála a kecala. No potom jsem se ho snažila takticka ,,zbavit!". Když jsem došla dom, dostala jsem ještě od otca, kam cárám :( no co už. Bratr se tam vybavoval s mojim a potom už jsem musela jit spat.

Tak teda sobota. Ráno jsme jeli potom do Nezamyslic. Vozili jsme kameny a štěrk, sekali betony atd.. No a otec se potom nade mnou smiloval a okolo půl 3 mě zavezl domů a vzal si za mě mamku. Rychle jsem vlezla do vany, usušila se, oblékla v rychlosti napsala mojemu  ŽE TEDA DOJEDU a šla rychle na vlak. Ve vlaku mi dojde smska, že mám dojet později, ale to se mi nijak nece, to radši prozkoumám Brno. No a tak jsem chtěla mojemu ukázat tu úžasnou ulici, ale místo toho jsem za ním jela (za jeho babičkou) do Starého Lískovce. Prošli jsme si to tam i Bohunice a tak... a bylo to moc hezký. Potom jsme jeli na KAMPUS. Lidi to je tak nádherný :-*. Nově postavená Masarykova univerzita (teda její část) u toho fakultní nemocnice Bohunice a nákupní centrum k tomu nádherná budova Zemského archivu. Dám tu možná potom fotky. Všude kamery, ale nádhera :). Potom jsme jeli šalinou přes ul. Hlinkovu. Je moc krásná. Jsou  v ní starší vili. Potom jsme jeli dál, nw přesně jaká zastávka. Vystoupili jsme a hledali :D ale našli jsme po zkoušení všech dveří. V Modré čarovně jsme se vyzuli. Sedli ke stolečku. Dali se Sicilský ledový čaj a vodní dýmku s kokosovým egypským tabákem. Bylo mi celkem blbě, páč jsem dlouho nejedla. Potom jsem šla na WC. Kdybych se aspoň naučila číst :( PRO PERSONÁL :D. Pak už jsme jeli jenom okolo 15min na přehradu. Protlačili jsme se tím neúprosným davem a šli jsme k Sirce. Byl tam krásnej výhled, až na to, že začalo kapat. Pustila jsem hudbu (spešl pro ohňostoj) a Miláček fotil. :) Měli to Slováci :) Vážně luxus. Potom jsme hledali Davidova otce s přítelkyní. Nakonec jsme je našli nasedli do dalšího luxusního auta (mimochocem peguet 308 tm. modrá asi :) a měl tam eče prosklenej strop). Celý Brno bylo zacpaný, tak jsme se po Masarykovu okruhu dostali na Vinohrady. Trošku jsme se napapali a Davča pustil jakože ANGLICKEJ HOROR. V životě už ne!!! 1) hnus 2) titulky 3) :D No a potom spinkat. Budík byl sic na 9, ale vstali jsme asi okolo půl 8. Potom jsme eče zalehli a potom byla super snídaně až do postele :). Sem za něj hodně ráda. Potom jsme o5 potkali jeho mamku ve dveřích :D, tak jsme se vystřídali a jeli na hl. nádraží. A tam jsme se bohužel museli rozloučit.... Potom jsem posílala Jirkovi sešity, páč chyběl :) a další víkend v háji :(

CHYBA :(

28. května 2010 v 19:10 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Jak to že vám to nejde :( upe mě to moc štve... Ne že bych jako byla v tom odbornica... ale tak tak to má být a tak to to má ják... Kdo eče to tak nemá? Tak já to dyštak potom předělám... Teď du eče na výstupko...
Jako že to vážně nemám nikde v obrázku a tak :( Nevíte dyštak co s tím mám dělat? :D


Některým to nejde spustit tak tady máte návod: heh 
kliknete na pravy na plochu
vlastnosti
nadstaveni
rozlišení
a v tomto vám to pojede :)

NEW dess

28. května 2010 v 16:34 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Tak co na něj říkáte? Snesu prostě všecku kritiku :) Mě se celkem líbí :) 

Chňap

28. května 2010 v 16:06 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
krokouš
Jakože jsem dnešek ZATÍM přežila dobře. DU z Ite ani nechtěl :) tak to bylo celkem v pohodě :) Začala jsem dělat new dess :) Sama jsem překvapená, páč mi to teďkom nejde nadstavit :) Sik byste mi chtěli někdo pomoct :D klidně se zapojte. 

Ale nejdůležitější KONEČNĚ JE PÁTEK!!! A ZBÝVÁ DO VELKÝCH PRÁZDNIN JENOM 34 dnů.
 Na oběd jsem byla se svouji kámoškou  Kačkou v TESCU :) na mraženou pizzu. Donesla jsem ji dom a bratr s mamkou si dali se mnou. Za hodinku mám další dvě vystoupení. Začíná mě bolet břicho :( vbc nevím co budu dělat.

Na netu jsem našla tady toho krokouše moc se mi líbil. Vypadá jako by mi fandil :D No nic du se činit s dessem :D

Děkuju

27. května 2010 v 21:08 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Děkuju moc všem mojim Bobánkům, co mi dodali tu energii. Sik jsem to četla až teďkom, ale děkuju vážně moc. Na podruhé jsem to odtancovala celkem dobře (tak abych se za to nemusela stydět). A byla jsem za to moc ráda. Taky jsem ráda, že jsem si vybrala tak úžasný Bobánky, co mě dokázali takhle podpořit. Vážně moc děkuju.

Potom jsem jela hned s otcem do Nezamyslic odklízet hlínu. No nakonec to přerostlo s blátivou bitvu s bratrem :). Su zmožená jak kobyla... nemožu pomalu ani vstát. Zítra du prej do školy :) to su zvědavá jak :D Asi na vozíčku.... A asi umřu :( bo jsem od 12:00 nejedla a teď jsem se nažrala, že prasknu. :(

Vážně moc díky :) Zítra zas :( Dobrou noc :-* 

Hodnocení mého blogu od WeUn

27. května 2010 v 20:29 | Wiksi3 |  Diplomky, výhry...
Název blogu ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
přezdívka ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Doplňky blogu: Pixelky ikonka.. Nejsou

Menu ♥♥♥/♥♥♥♥♥
Záhlavko není
Celkový dess ♥♥♥/♥♥♥♥♥
Barvy - Sladění ♥♥♥/♥♥♥♥♥

Rubriky ♥♥♥/♥♥♥♥♥
Články ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Návštěvnost ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Soutěže ♥♥♥♥/♥♥♥♥♥


Můj dojem ♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Celková známka 2
Celkem ♥: 39/50

Koment:
 Název blogu, přezdívka články - perfekt a okraje stránky super. Chtělo by to oživit ,ale dess celkově =) a udělat rozcestníky, přidat třeba alespoň ikonku. To jsou spíše, ale už takové vzhledové věci. Zkus vymyslet, nějakou originální hru, než jsou jen bleskowky ;)

Na pokraji hrany

27. května 2010 v 12:06 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
hm
sem moc smutná.... jsem prostě každýmu na obtíž a dneska to de rapidně vidět. Ráno jsem vstala později, jelikož jsem dneska nemusela do školy, protože máme vystoupení. Přišli jsme na 8 na domeček. Mezitím mě ještě matka zaúkolovala ať du na poštu a na nákup a bla bla bla... upe mě štve... Pořád po mě něco chce a potom mi ještě řekne, že nic nedělám. Tak jsme si to sjeli a přišla se na nás kouknout vedoucí DDM (Dům dětí a mládeže) ORION. No a řekla, že to umí vážně všichni kromě mě. Strašně mě to zamrzelo. Jelikož jsem včera na tréninku dávala do toho vše a vše mě potom bolelo a ona mi řekne, že to neumím a seru na to. Nasrala mě a od té doby jsem byla vystresovaná a měla jsem vážně malinkatý sebevědomí. Což pro mě na parketu znamenalo, že jsem to posrala :( ale jakože vážně nechca. To je jedno... Tohle vystoupení bylo jenom před 1. stupňěm ZŠ, ale teďkom to bude před 2. stupněm. Moc se bojím. Bratr před chvilkou přišel - ne že by tomu rozuměl, ale říkal, že je to nahovno, že se akorát strapníme. Moc mě to mrzí a sere. Vůbec nevím co mám dělat. Když si to budu pořád opakovat tak to eče víc zmrším. Vše mě bolí a chce se mi brečet, ale zase kdybych tam nešla, tak mě holky zase seřvou... Nevím co mám dělat...

Nejvíc šílený

26. května 2010 v 16:10 | Wiksi3 |  Videa...