Najdete tu spoustu obrázků, názorů, příběhů (i s *) a hlavně něco o mojí maličkosti.
Budu moc ráda, když zanecháš komentář, ale pod správným článkem.
Na tento blog se stahují autorská práva, takže pokud něco okopíruješ, tak dostaneš do tlamy.

Chceš spamovat? - ZDE
Chceš se zeptat? - ZDE
Kniha hostů? - ZDE
Otevřené fórum k mojí tvorbě? - ZDE

Červen 2010

Návštěvnost 14.6. 2010 - 20.6. 2010

21. června 2010 v 17:19 | Wiksi3 |  Návštěvnost...
Dobry den,
statistika pro stranku:
Nazev: Moje dušička

Navstevnost za minuly týden (14.6. 2010 - 20.6. 2010) je:
Pondeli: 94
Utery: 84
Streda: 93
Ctvrtek: 77
Patek: 78
Sobota: 58
Nedele: 92

Celkem: 576

Myšky

20. června 2010 v 20:12 | Wiksi3 |  Obrázky, fotky...
myška
myška
rozkošná myšička

NEJDE ???

20. června 2010 v 20:05 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Nic mi nejde.... dneska jsem byla s našema u babičky :( nikdo se tam s nikym nebavil otec držel hubu a babička si stěžovala, jak dlouho jsme tam už nebyli :( no prostě super... akorát jsem si s dědou zahrála šachy :D Chvilku jsem se koukala na učto a na ruštinu, ale neumim to a učit se mi to nechce :D...

Děkuju Natušikovi :D jaj dokonce mi udělala návod jak to mám udělat, tak až mi ho pošle tak ho sem ten new dess ZÍTRA snad dám :)

Nevím proč, ale nejdou mi weby, když to zmáčku při komentářích tak se mi tam objeví stránka nenalezena :( a štve mě to, je to totiž pro mě důležitý :( a SERE MĚ TO MOOOOC :( vám to de??  Protože jsem si chtěla přidat new Bobánka a nic že :( nemožu najet na její stránky  a možu dělat co chcu aji se stavět na hlavu... bohužel mi to nejde ani na ostatních blozích... copak se to opravuje bo co??? Prosím poraďte su ztracená :D

Zkažená nálada...

19. června 2010 v 21:05 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Včera za mnou přjel můj a taky u nás spal. Šli jsme na třešně a ho strašně pokousali komáři... a fotili jsme si západ slunce... A mimochodem je nemocinknej :D ale jsem ráda, že za mnou piřjel, nemůžu najít usb k mobilu :( ani flešku :( a tak sem nemožu dát žádný fotky :( ani s tím prezidentem, ani ten západ slunce a štve mě to. Dneska jsem byla nakupovat asi tak hodinu :D všude lidí nenažraných :D a v lékárně mě předběhla jedna babka co řešila projímadlo nejmíň 10 min. Ať zežere třešně na to mlíko a to pude samo :D No a potom jsem psala otcovi, sik si pro mě a Davida přijede, ale on se ani nedonutil odpovědět :/ kretén tak jsme před domem čekali asi hodinku že :D a rejdili prstem po mapě :D no a potom jsme skoukli filmek a uvařila jsem písmenkovou polívčičku a potom smažák s bramborama :) prostě taková pohodička asi o půl 4 jsme objedvali :D a potom jsme prohlíželi katalogy a jen tak se válelli :D no a teďkom mi odjel a je mi smutno :( kdo ví, kdy ho zase uvidim... pomáhala jsem mamce s úklidem... a teď tu sedim :D

Sednu si k netu a kouknu na SAS (je to opravdu jenom SAS) a tak se kouknu na rubriku - známky - čtvrtletní a pololetní a z TV 2 Dělá si ten kkt prdel??? Úplně mě nasral... Nechápu, kdy v práci budu potřebovat tělocvik. Neříkám nejsem nejlepší, ale výzo kazit nemusí že??? Když už jsem obhájila dvojku z matematiky... uf... jsem tak ráda !!! 2!!! Nevím, jak bych tu učitelku zlíbala, aby mi věřila, že jsem taáááááááák ráda :) Takže kdybych měla z ajiny 2 (z které mám 4, díky učitelce, která mě nemá zrovna v lásce) tak mám vyznamenání :D SERE MĚ TO!!!

Jo a poznámka pro Bozku :) Nejde mi načíst tvoje stránka a žádná bohužel :( když zmáčknu web... tak prosím, jestli by ses mi napsala sem - KLIK Děkuju moc :) A su ráda, že spřátelíš :)

Coloure :D

18. června 2010 v 17:34 | Wiksi3 |  Obrázky, fotky...
colore
NW jakože co to je :D ale moc se mi to líbí je to takový čučavý :D prostě nejvíc super :)

Smrt

18. června 2010 v 17:00 | Wiksi3 |  Téma týdne...
Takže SMRT... Asi víte, kdo čtete moje povídky, že končí tragicky... pokaždé je tam nějaký sebevrah, který si zahrává se svým životem... Ve skutečnosti bych to nikomu nepřála... znám kamarádku co se sesypala z toho, když uviděla svého strejdu opilého na mol na kolejích... No a co s ním? Její sestra ho tak tak odvláčila ještě s jedním klukem... Nechápu proč to dělají... Když chcou na sebe upozornit tak snad i jinčím způsobem ne? Sama bych si nedokázala ani podřezat žíli a SEBEPOŠKOZOVÁNÍ úplně nejvíc nesnáším... dělala to moje nej kámoška a za to jsem ji mlátila po rukách,... teď si našla kluka a řežou se oba :( a na mě sere....  Neříkám, že jsem o tom nikdy nepřemýšlela... ŽÍT JEŠTĚ NEBO NEŽÍT? Ale vždyť se zeptejme normálně... Máme právo na to si vzít život? Myslím si že ne... A kdo má tohle právo? Nikdo!!! A nechápu lidi, co zabíjí pro peníze, nevěru, vydírání... atd atd... Proč? Tak někdo toho má víc... Někdo si chce víc užít... když by mi byl manžel nevěrný tak ho podvedu taky? Tak ho zabiju? Je to normální myšlení? Myslím si že ne!!! Tak proč přibývá vražd a týrání a samopožkozování a všech těch blbostí... 

Pro někoho je ale smrt vysvobozením... Proč by se člověk měl trápit a umírat v bolestech... Tak ho uspím nadobro... pokud by to bylo nutné a on by neměl naději na vyléčení... Ano jsem pro EUTANÁSII a to jenom proto, že nevím sik by to bylo někomu příjemné svíjet se na smrtné posteli v křečech a kolem vás kdo? Kdo by to poslouchal... Tak si umřu hezky v klidu s injekcí v ruce... Proč taky dávat lidem naději? Tím myslím, proč se lidé nechávají zmrazit? Jednou jim bylo dáno umřít, tak ať odpočívaj v pokoji... Jen doufám, že vážně existuje nebe a jednou se tam uvidím se všemi co mi umřeli :( Moc mi chybí a pokud se koukaj na mě dolů, tak věřím, že ne vždy jsou šťastni.... Jsem zastánce přísloví.... ŽIVOT JE BOJ, TAK BOJUJ!!!! a ŽIVOT TI BYL DÁN, TAK SI HO VEM A STAREJ SE O NĚJ!!!

Design jaj :(

18. června 2010 v 15:52 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Jaj mám new dess :D že ste to nepoznali? No mám ho u jedné super slečny na blogu, ale jsem blboun a tak ho neumim nadstavit že :( štve mě to, vypadá dobře :D a ještě něco :D ona je slovenka a tak tam dopsala něco o mě, ale ve slovenštině :( jaj.. ja vbc nw, chcu ho sem dat, ale potřebovala bych pomoct :D Vypadá asi takto:
design
 Mě se moc líbí osobně :) ALE!!!! :( nw jak ho sem dat vbc nesu zvyklá mít rubriky takto nahoře a ani nw jak bych to udělala :( jaj... su tak hloupoučká... Vážně ale moc děkuju NatushiQ ovi :)


Moje práce z ITE

18. června 2010 v 11:52 | Wiksi3 |  Obrázky, fotky...
hafan
hafani
hafani
haf
hafan
hafan
čoklíci
chcíplina
pes a kočka
Takže tady je PÁR obrázků, z kterých jsem dělala v ITE prezentaci. Mimochodem z ITE mám zajedna - super. Dělala jsem aji vydeo a aji prezentaci, ale nejde mi to sem dat, tak jenom obrázky, bohužel :( a to jsem se tak snažila že? Jaj, ale kdybyste někdo věděl, jak na to tak napište a já to sem dám :)... Ináč já pejska nemám - bohužel, jelikož bratr je na to alergickej a bydlím v paneláku že? :D  TAk nic s mojim sme si slíbili, že než budeme mít děti, tak si to vyzkoušíme na pejskovy - a vybrali jsme si tak ASI grónského psa :) a tady je jeho fotečka :)
gronský pes

Co teraz?

17. června 2010 v 15:26 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
No :D heh... migněte mě něčím... jsem taková kravka... a zasloužila bych si nafackovat :D dneska jsem hledala hodinu AVATARA :D jakože, abych ho mohla změnit pro tento blog - je tam ovca sik ste si všimli :D no a? No prostě škola ze mnou vyjebává tak, že vážně nepotřebuju ani sex :D Každej den co píšem nějakou prověrku, tak si tím eče víc poseru známky a nakopala bych se do prdele :( Dneska jsem psala účto a ruštinu... Účto celkem v klidečku. Když jsem se to vážně včera brutálně drtila a ona nám tam dá aji to co jsme se neučili :D šak cooo??? Máte to umět!!! No a k té ruštině před týdnem mi z ruštiny vycházelo 1-2 a teď? 2-3 :D směju se... a to jako proč? Učitelka si vzpomene, že teda budeme psát na skoňování... a tak v pondělí mužský rod - 4 :D ve středu ženský rod - 3 (ale to mě nasralo, páč jsem si už říkala aji ty pády atd) no a dneska střední a to bude MOŽNÁ celý bez chyby... páč jsem šla za ňou po hodině, jako co teda bude v té velké, která bude v pondělí... A že pré to a to... a že jsem to dneska napsala pré bez chyby, ale že se eče na to podívá... (aby tam nějakou chybu prostě našla :D) Taky učitele mám nejradši... Příští týden a budou prázdniny...

Dneska jsme v TV hráli fotbal nebo spíš já s klukama :D Lukáš do mě kopal a já... ale Luke tam máš balon :D všeci z něho nemohli. Pak jsem se zkosila s Jurou :D tak byl na zemi... Prostě nejvíc sranda... A to sme hráli 4:5 a projeli jsme to :D nedali jsme ani jeden gól, protože to kluci brali z prdele :D A Tomis byl na mě moc rychlej :D No nic a co u vás? 

Snaha spřátelit...

16. června 2010 v 20:27 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Prostě už nw co mám dělat... Pokaždý, když někomu napíšu na blog, že chcu spřátelit, tak mi neodpoví a sere na mě :( Už nw co mám dělat. Napsala jsem na tolik blogů... a ani jeden neodpověděl :'( Nehorázně mě to mrzí a sere :(... Je to tak těžký dodržet pár pravidel? Nebo mám tak škaredej blog? A nebo co vám tak vadí??? Neříkám vidodila jsem asi 3 :D, ale to proto, že nebyli aktivní... na co tam budu mít Bobany, kteří se ke mě nehlásí a nenapíšou komentář, nezvýší návštěvnost :D a to samo dělám i já :D když jsou blogy aktivní a mám čas tak tam pořád chodim a píšu komentáře k článkům :D někdy až moc dlouhé - příznávám :D ale to co dělám, čekám od ostatních. Jsem strašně ráda za svoje Bobany, za nic bych je nevymněnila, ale chtěla bych víc lidí :D asi  :D ale takovejch kteří se nebaví, jen co si na sebe neplácaj a vemou, ale to, co se děje v jejich životech... Teďkom Tesů psala na svůj blog, sik nenudí svýma článkama :D jsem myslela, že ju plesku... Nenudí, jsou o ní a ty strašně ráda čtu :) Těžký kliknout asi na Nechceš spřátelit?