Najdete tu spoustu obrázků, názorů, příběhů (i s *) a hlavně něco o mojí maličkosti.
Budu moc ráda, když zanecháš komentář, ale pod správným článkem.
Na tento blog se stahují autorská práva, takže pokud něco okopíruješ, tak dostaneš do tlamy.

Chceš spamovat? - ZDE
Chceš se zeptat? - ZDE
Kniha hostů? - ZDE
Otevřené fórum k mojí tvorbě? - ZDE

Září 2010

Kontrola - vyhotovení

23. září 2010 v 16:08 | Wiksi3 |  Pro bobany
KONTROLA byla nenahlášená a tak to asi i vypadá... a tak tedy:

Předtím:                 
*BuBu_COW ^^ - nezapsala se
LusS* - zapsala se
°°SobíseQ°° - ,,zapsala se" /pod jinou rubriku/
Werri - zapsala se
Maruška - zapsala se
NatushiQ - nezapsala se
Tesů - nezapsala se
Žirafka - nezapsala se
Catherine Hair - zapsala se
Gabiヅ - nezapsala se
Boženka - zapsala se
Lucinka - zapsala se
Karamelka - zapsala se
Špuntík - zapsala se

Nakažená - 2. kapitola

22. září 2010 v 20:00 | Wiksi3 |  Nakažená...
blondýnka
A mohla jsem za to jenom já! 
Na prázdniny po 6. třídě nezapomenu. Byly to ty nejkrásnější prázdniny. Mamka si našla přítele, který byl dost bohatý... Vzal nás do Krušných hor, kde pronajímal chatu. Měla jsem vlastní malý pokojíček a mohla jsem si kreslit, jak chtěla. Kreslila jsem hory, kytky a vše, co jsem viděla. Občas jsem pomáhala v kuchyni. Hlavně umývat nádobí. Přibližně dva krát do týdne jsme chodili na výlet do hor a tak. Jenomže vše se jednou vysere... Jednoduše řečeno... Ten chlap, co si hrál dva měsíce na mýho taťku a dařilo se mu to, byl ženatej v rozvodovém řízení a mamka se to dozvěděla čirou náhodou od jeho kamarádů. Myslím si, že to hodně rozmázla, ale kdo lže, ten krade...
Najednou jsme se měly líp. Mamka se se mnou přestěhovala skoro k centru a našla mi tam novou ,,lepší" školu pro zazobance. Musela jsem toho hodně dohánět, ale byla jsem ráda. Mamka dokonce začala kupovat sladkosti, zeleninu a ovoce. Sem tam jsem si dokonce mohla koupit i něco na sebe a mamka ani nenamítala, když to nebylo zrovna ve slevě. Byla jsem moc ráda... Najednou jsme měli i hezký nábytek. o tom, že jsme měli byt 2 + 1 asi nemusím mluvit. Mamka mě přihlásila do spousty kroužků a dokonce jsem mohla chodit do kina! Byla jsem unešená, ale nikdy jsem se nezeptala, proč nastala ta radikální změna a co ji zapříčinilo. Asi mě to hodně oslnilo a já přes ty všechny dárky neviděla přibývající mamčiny vrásky, úbytek času se mnou a vše co jsme měly ještě společného.
Byla jsem v 8. třídě, když jsem ji slyšela s někým ,,tajně" hovořit. Jmenovala místo, čas a nějakou adresu. Začala jsem si tajně myslet, že pracuje třeba jako agentka, nebo tak. Já bláhová.
Když jsem měla vyplnit údaje o mamce do žákovské knížky, dala mi jen mobil a řekla,,Nech to prázdný, nemusí o mě vědět vše." Když se mě na to ptala třídní učitelka, vypapouškovala jsem jí náš rozhovor a bylo zle. Mamka musela do školy, ale potom se to nějak uklidnilo.
Na Vánoce jsem dostala malířské potřeby. Byla jsem nadšená. Snila jsem o tom, že ze mne bude jednou velká malířka. (Tak prd) 
Mamka  se od té velké změny taky hodně změnila. Barvila si vlasy, kupovala si drahé šaty a tak celkově o sebe víc pečovala. Na mě už tolik času neměla a skoro se se mnou už nevídala. Místo toho, aby mi denně nakazovala, ať si udělám svačinu, nechala mi v pondělí ráno na stol stokorunu.
Vůbec jsem nic nechápala. Jak jen jsem mohla mít tak zavřené oči? Začalo to prokletým létem...


Návštěvnost 13.9. 2010 - 19.9. 2010

22. září 2010 v 16:27 | Wiksi3 |  Návštěvnost...
  Dobry den,
   
statistika pro stranku:
Nazev: Moje dušička

Navstevnost za minuly tyden (13.9. 2010 - 19.9. 2010) je:
Pondeli: 18
Utery: 11
Streda: 20
Ctvrtek: 24
Patek: 25
Sobota: 31
Nedele: 22

Celkem: 151

DU - Studium na SŠ - představa a zkutečnost

21. září 2010 v 15:00 | Wiksi3 |  Úvahy...
Dostali jsme Du do českého jazyku, napsat úvahu na téma, které je v nadpisu... Takže si myslím, že jsem ji celkem dobře zpracovala, tak ji chci tu zveřejnit :) Pokud Vám to nebude vadit :)

Nějak jsem si to představovala všechno jinak. Když jsem byla poprvé na dnech otevřených dveří na Obchodní akademii v Přerově, byla jsem unešená, kolik tam mají techniky a jak dobře na tom je škola i s výběrem jazyků.
Když jsem však 1. září nastoupila do školy, začalo se to vše měnit v horor. ,,Sešit chci takový a takový a budu ho kontrolovat" oznámila nám většina učitelů. Myslela jsem si, že si psát vůbec nebudu muset, ale opak byl pravdou. Něco jako krásně upravený sešit a vše podtrhané skončilo někdy v říjnu, kdy jsem byla ráda, když jsem měla naškrabaný celý zápis. 

Nakažená - 1. kapitola

20. září 2010 v 20:00 | Wiksi3 |  Nakažená...
blondýnka
Jmenuju se Lenka. To, co Vám chci vyprávět, se možná zdá nemožné.... a možná i je... Kdo ví? Můj otec zemřel, když jsem byla malá... Odstěhovaly jsme se s mamkou na předměstí, toho hnusného města, Prahy. Jak jen to říct? Neměly jsme moc peněz a mamčiny vydělané peníze nestačily. Kolikrát jsme neměly co jíst. A potom jsem začala chodit do školy. A to víte, náklady na domácnost se ještě zvýšily. Mamka si nechtěla půjčit. Pamatuju si na ty smutný Vánoce, kdy jsme neměly ani stromeček. Všechny peníze se vrazily do mě a do školy. Neměla jsem skoro žádné kamarády, mamka mi zakazovala se kamarádit s ostatními dětmi z domu. Nevěděla jsem proč. Tak jsme tam tak přežívaly. Měla jsem dobré známky. Vždy aspoň vyznamenání, když nebyly samé jedničky. Celé dny jsem trávila čtením. Mamka obvykle pracovala až do noci a nebo celou noc. Neměly jsme na sebe moc času. Když jsem nastupovala do 4. třídy, mamku vyhodili z práce. Jelikož jejich podnik krachoval. Mamka ihned začala hledat další práci. Řeknete Praha, tolik možností, ale když máte ubohý výuční list.... Nemohla jsem to vydržet... Pořád tak sama... Začala jsem se bavit s mým o 4 roky starším sousedem. Jednou jsem si ho pozvala domů. Mohlo to být tak na jaře. Nabídl mi, abych si něco vzala. bylo to něco jako prášek. Řekl mi, že budu potom jenom snít. Tak jsem si to vzala...  a šli jsme se koukat na film, na notebooku, který ukradl. Tak v půlce mě strašně rozbolela hlava a obraz se mi pomaličku začal mlžit. Řekla jsem mu to... a ať hlavně zhasne, že to světlo je nesnesitelný. Potom si toho moc nepamatuju. Snad jen záblesky. Jak se mě dotýkal a chtěl mi sundat tričko a já jsem nechtěla a řekla jsem mu, že se stydím... Další záblesk byl až v pokoji pokrytý silným světlem. Stála jsem tam nahá a bylo mi blbě. Další záblesk byl až ráno... Probudila jsem se v nemocnici. Mamka nade mnou stála a plakala. A tak přišla i o svou další práci...


Nakažená - úvod

18. září 2010 v 20:00 | Wiksi3 |  Nakažená...
Takže, když tu teďkom nebudu, tak jsem Vám připravila aspoň další povídku. Jmenuje se NAKAŽENÁ. Je to o blondýnce, která ač je chytrá, matka ji donutí, aby šla na učňák, jenomže to není ledajaký učňák. :D to bych přece nebyla já, abych to zase nějak nezamotala :) Takže jako vždy bude se to zveřejňovat každý sudý den v 20:00. Ještě to nemám celý napsaný, tak zatím nw kolik to bude mít kapitol. Jo a jinak, není to pro slušný lidi :D nechcu totiž nikoho pohoršovat tak to píšu rovnou. Bude to zase trošec víííc s hvězdičkou. Jinak se pokusím u babičky zase něco vymyslet :)

Kontrola...

17. září 2010 v 19:02 | Wiksi3 |  Pro bobany
Nevím co dodat, název je snad srozumitelný a říkala jsem to již o prázdninách. Takže k větší dokonalosti blogu :D je tu kontrola... Přemýšlím jenom nad jedním vyhazovem, možná dvouma, takže buďte v klidečku a stačí napsat: Chci - Nechci být tvůj boban...  Kdo se nenapíše do 4 dnů, což je pro ty nechápavy v úterý v 20:00, tak je mažu. Budu na blogu kontrolovat, vše :D jako u vás... a kouknu jestli dodržujete pravdila(např. jestli mě máte přidaný pod Aff), jako nijak se nebojte. Jenom prostě mě štve, že někomu nemůžu bezdůvodně vyhodit... Takže... Proto to tu je. 

ČLÁNEK JE DŮLEŽITÝ A BYLA BYCH RÁDA, KDYBY SI HO KAŽDÝ PŘEČETL. 

Otevřené fórum k mojí tvorbě

17. září 2010 v 18:41 | Wiksi3 |  Změny na blogu...
Ahojte, tak jak se Vám líbí moje povídky? Myslíte, že jsou dobré? Nebo snad naopak? Co si o nich myslíte? Mám spát jinak? Co se Vám na tom opravdu nelíbí a čeho bych měla přidat? 

oddělovač
Děkuju za případné odpovědi...

Chceš spamovat?

17. září 2010 v 18:22 | Wiksi3 |  Změny na blogu...
Reklamy, vzkazy, pozvánky... a spoustu dalších věcí prosím pište sem.  Chceš hlas? Ano dám ráda, ale napiš ho SEM!!! Ostatní, co se nebudou týkat článku, pod kterým budou MAŽU!!! Do komentářů si
napište opravdu co chcete!!!!
Je to prostě Vaše věc. Na všechny pozvánky se budu snažit odpovědět atd.

oddělovač
Tak copak potřebujete?Chceš se zeptat?

17. září 2010 v 18:18 | Wiksi3 |  Změny na blogu...
Ahojte, tady jsem pro Vás připravila rubriku, kde se můžete zeptat na cokoli ohledně blogu. Cokoli byste se chtěli zeptat, jak se dělá to, či ono...(Když to budu vědět) Třeba jste nepochopili vtip,( taky už se stalo :D ) nebo třeba jsem něco nenapsala důležitého do povídky... Budu jenom ráda :) Když se na něco zeptáte :D  NEBUDU ODPOVÍDAT NA SOUKROMÉ VĚCI. 

oddělovač
Děkuju za komentáře...