Najdete tu spoustu obrázků, názorů, příběhů (i s *) a hlavně něco o mojí maličkosti.
Budu moc ráda, když zanecháš komentář, ale pod správným článkem.
Na tento blog se stahují autorská práva, takže pokud něco okopíruješ, tak dostaneš do tlamy.

Chceš spamovat? - ZDE
Chceš se zeptat? - ZDE
Kniha hostů? - ZDE
Otevřené fórum k mojí tvorbě? - ZDE

Štěstí

27. září 2010 v 20:07 | Wiksi3 |  Úvahy...
SP do Českého jazyka... Měli jsme to dělat v hodině a odevzdat to na konci, ale učitel to nesbíral.

,,Štěstí je jen muška zlatá" tak to aspoň říkají. Já bych to nazvala jinak: ,,Štěstí je jen slza malá."Většina lidí si myslí, že mají jen smůlu, ale to jenom proto, že si neuvědomují své štěstí.

Co je to štěstí? Jsou to snad peníze? Ne, nemyslím si. Jen nám občas zajistí radost. Je to snad naděje? Ne, v co bysme doufali? Je to snad lásky? Ne, co bysme milovali? Co to tedy je? Věc snad, myšlení, obraz fantazie? Snad ne... Je to snad náhoda? Ne?

Možná se nám toho v životě stane hodně, ale co v našem životě je štěstí? Když najdeme tisícovku někde u kraje cesty? Ne, protože ji někdo musel ztratit a pro něj to budou další problémy. Myslíme vždy i na ostatní? Aby jsme se i s nimi podělili o štěstí? Je štěstí, když najdeme správné kamarády? Ano, protože i v těch nejtěžších chvílích jsou naše světlo v životě a dostanou nás z problémů. je štěstí když najdeme opravdovou lásku? Ano, protože naše srdce se pokaždé více rozbuší při pomyšlení na milovanou osobu a my tím zjistíme, že žijeme, že nejsme jen kostra obalená svaly, ale že máme i city.

Neberme lidem štěstí, ale buďme štěstím pro druhé! Nebojme se slz a vyznání pocitů, pokud nejsou falešné! Vždyť i slzy můžou být štěstím a nejen pro nás. Aspoň ostatní poznají, že nám na nich záleží. Nenechávejme si štěstí pro sebe, ale rozdávejme ho okolí...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Werri Werri | Web | 28. září 2010 v 15:34 | Reagovat

Krásné zsmyšlení, tleskám :-). Máš srdíčko na správném místě. Krásný den.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama