Najdete tu spoustu obrázků, názorů, příběhů (i s *) a hlavně něco o mojí maličkosti.
Budu moc ráda, když zanecháš komentář, ale pod správným článkem.
Na tento blog se stahují autorská práva, takže pokud něco okopíruješ, tak dostaneš do tlamy.

Chceš spamovat? - ZDE
Chceš se zeptat? - ZDE
Kniha hostů? - ZDE
Otevřené fórum k mojí tvorbě? - ZDE

Listopad 2010

Nakažená - 27. kapitola

30. listopadu 2010 v 20:00 | Wiksi3 |  Nakažená...
blondýnka
Po týdnu krátké školy a začlenění se do kolektivu s přezdívkou Ranařka, jsem měla odjet na víkend domů, do Prahy. Myslela jsem si marně, že pro mě matka přijede, že mi vezme věci na oprání atd. Ale nedojela. V pátek dlouho do noci jsem stála u cesty a čekala na to prokletý auto. Ale nikdo nepřijel. Okolo osmé, kdy už mi bylo chladno, šla jsem zpět na internát. Vrátná se jen pousmála. ,,Zákazník nepřijel?" Radši jsem nic neříkala a táhla jsem tašku do pokoje. Z klubovny se ozývaly šťastné pokřiky, ale mě bylo jenom do pláče. Vzala jsem si pyžamo a šla jsem do sprch. Vlezla jsem si do jedné a začala na sebe pouštět vodu... Byla jsem tak zklamaná. Opřela jsem se o kachličky a s těžkym srdcem sjela dolů... Voda tekla pořád... Nemohla jsem a ani jsem nechtěla nic dělat. Najednou někdo rozhrnul závěs. ,,Ahoj, můžu si půjčit mýdlo?" Jen jsem znuděně kývla. Ani nezaklepe! Najednou mi došlo, že jsem ve sprše a že mě vlastně viděla nahou... Než jsem se se šoku mohla probrat... znovu otevřela závěs. ,,Moc děkuju. Nechala jsem si ho na pokoji. Vypadáš nějak zklamaně? Co se stalo? Necháš dlouho na sebe proudit tu vodu? Nechceš si o tom popovídat?" byla tak ukecaná, že můj mozek nestačil střebávat všechny otázky. Vím jen, že jsem tedy odešla s ní na pokoj. ,,Celkem se tu bojím sama. Všechny holky z pokoje odjely a já jsem tu první týden..." ,,Já taky... " skočila jsem ji do řeči. ,,Nechceš spát u mě?" nabýdla se. Jen co jsem kývla, že tedy ano, radostí si hvízdla a zhasla světlo. ,,Pojď si za mnou lehnout.." popoháněla mě. A tak jsem se k ní přitulila. Ležely jsme tam spolu a jen tak jsme si povídaly. Bylo to moc příjemný. 
Ráno nás nikdo nebudil a tak jsme vstávaly až okolo 10. Zašly jsme si dolů pro pytlík s jídlem na celý den. Super. ,,Nějakej banán, jogurt, dva rohlíky... a nějaký oplatek mě teda nezasytí.." stěžovala si zrzka. Odpoledne jsme strávily procházením a ,,očucháváním" zdejšího okolí. Ke každému keři měla poznámku, která poloha by byla v něm nejvhodnější a tak. Ja jsem se vždy jen mírně usmála. ,,Kolik už si měla kluků?" zeptala se mě najednou. ,,Žádnýho..." odpověděla jsem ji smutně. ,,Ou... a co potom děláš na této škole?" zeptala se mě zvědavě... a tak to začalo.. prostě jsem mluvila a mluvila. Všechno jsem ji vyklopila... a ona mě. Byla pomalu jak moje sestra. Její otec ji taky zemřel, ale bohužel i matka.. a ji vychovávala její babička, která vlastně neví ani na jakou školu ji poslala. Kdyby si ti důchodci kolikrát přečetli co podepisujou.


Sýkorky

29. listopadu 2010 v 19:37 | Wiksi3 |  Kreslím, fotím...
Sýkorka


Příprava na zimu...

29. listopadu 2010 v 18:58 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
sýkorky sýkorky u lůje: foto by me

Dneska jsem se koukla z okna... nebo spíš vstala jsem mírně po 10... s docela velkou bolestí v krku... když jsem se koukla ven jemně sněžilo... opravdu jsem se chtěla smát všem silničářům a všem těm lidem venku, ale vlastně to moc směšný nebylo, když jsem si uvědomila, že pořád doma taky nebudu. Sedla jsem si k pc a prostě pořád něco dělala, spíš nějaky kraviny hlavně :D ale tak trošku učto a tak :-) jinak... mám se hrozně... chcu do školy... pač jako ne že bych byla takovej nadšenec, ale štve mě tady ta nuda a všechny ty zákazy od mamky. Neni mi dobře, jinak bych se o tem moc nebavila a šla tam. Ale největší průser bude to dopisovaní... Když tak normálně v literatuře popíšeme 4 A4 v matice to sami... je mi zle :( k tomu všechny ty písemky atd. 

Nakažená - 26. kapitola

28. listopadu 2010 v 20:00 | Wiksi3 |  Nakažená...
blondýnka
Odtrhla jsem se od jejich rtů. Nevím. Měla jsem v sobě nějakej zvláštní pocit, jako bych ji ničila nemohla to nijak zastavit. ,,Proč?" ptala jsem se sama sebe... Adriana se na mě koukala nechápavě a zároveň zkoumala mé pohyby. Ležely jsme tam vedle sebe a nevěděli co máme dělat. ,,Nezahrajeme si karty?" napadla mě první blbost, kterou jsem ihned vyslovila. ,,Proč ne?" usmála se na mě, jako by ji ta situace vůbec nepřišla divná. No co už. Vytáhla jsem ze své skříně karty. Sedla jsem si naproti ní na postel a začaly jsme mlčky hrát Jolika. Bavily jsme se čistě profecionálně jenom o kartách. ,,Můžu se tě na něco zeptat?" zeptala se Adriana a ihned zčervenala. ,,Vadilo ti to?" nenechala čekat na další otázku. Byla jsem v šoku. Takže bude pokračování? Nevěděla jsem, co ji na to mám říct. Ehm... ,,No tak moc mi to nevadilo, ale přišlo mi to zvláštní..." ,,Mě taky" skočila mi do řeči, ,,ale zároveň moc krásný." Byla opravdu z toho úplně unešená. Co jsem ji na to měla říct. Byla jsem úplně skoprněla. Přiblížila se ke mě a začala mě líbat i přes to že jsem začala rozdávat karty. Pokračovala na krku a asi by se snažila víc, kdybych ji nezastavila... Nechala jsem tam ty karty... Rychle jsem se oblékla a odešla jsem... Bylo už šero, ale přesto jsem se šla projít a vyčistit si hlavu. Co se to se mnou děje? Za jeden den je toho na mě nějak hodně... Líbání s klukem... moje první líbání... Ach Bruno... ano je moc hezkej a pozornej a ... A stojí přede mnou.... a tou brunetkou.. Prošla jsem kolem nich, aniž bych zaváhala a aniž mi sjeli oči na ně. Jako bych si jich nevšímala. Ne prostě to nešlo. Musela jsem se kouknout, kde má Bruno ruce... Měl je na jejím zadku. ,,Hej" takhle mě oslovil... ,,nechceš se přidat?" Báře to asi hodně vadilo, to co řekl a udělala na mě ošklivý posunek, ale když on měl tak neodolatelnej úsměv. Ihned pustil její zadek a vzal mě za ruku. Chápete to? Ještě jsem s žádným klukem nešla za ruku ve tmě ... a tak... bylo to tak romantický... Došli jsme zpět před internát. Brunetka nám tam zavazela a strašně se snažila na Bruna zapůsobit, ale ten si ji vůbec nevšímal. Když mě před ní dlouze políbil, myslela jsem, že se rozplynu, ale mezi tím odešla Bára a my jsme tak měli vyhráno. Povídali jsme si ještě dlouho do noci na lavečce před internátem. Bylo asi mírně před půlnocí, když Adriana vyběhla z dveří internátu a na tváři měla spousty slz, její oči mi připomínaly angorského králíka. Rozhlížela se zmateně kolem sebe, když nás spatřila, asi ji vše došlo. Jako bych ji v tom ještě více popudila a ona se rozběhla zpět do velké budovy. Jemně a hlavně dlouhým polibkem jsem se rozloučila s Brunem. 


Nakažená - 25. kapitola

26. listopadu 2010 v 20:00 | Wiksi3 |  Nakažená...
blondýnka
,,Ano jsem tady na internátu" odpověděla jsem. Najednou se se mnou začala bavit i brunetka přede mnou v lavici a ten její borec, kterej mě vůbec nezajímal. Možná jela po Brunovi jenom proto, že ten její byl opravdu nebyl moc hezkej. Asi pro ostatní by byl idolem. Nehorázně kulturistický hnusný tělo... a napasované do malého růžového trička. Na hlavě měl ubohou chocholku,  z které mu ještě ukapával gel. Odporný prostě. Na černých vlasech se ,,to" slizké opravdu vyjímalo.
Na obědě si za mnou sedl Bruno s brunetkou a toho kulturistu nechali někde jinde, jelikož jsme si s Adrianou sedli ke stolu pro dva. Adriana mě stejně moc nevnímala, protože se koukala po tom svém Honzíkovi. Bruno si sedl vedle mě a pořád se koukal na mě, jako by mě chtěl sníst. ,,Hej nech toho.." ,,Čeho?" usmál se na mě a začali mu vyčnívat jeho krásné bílé zuby. Jenom jsem zakroutila svými hodně světlými vlasy. ,,Ty se vůbec nemaluješ?" překazila nám oční kontakt Brunetka. Bruno sklopil těžce hlavu, trošku se odsunul a začal jíst. ,,Ne bolí mě z toho oči.." odpověděla jsem skromně. ,,Tak to si nesmíš kupovat řasenku od ťamance." a začala se sama hloupě smát... Za chvilku došel ten její... ,,Báro, a kde si sednu já?" zeptal se jí kulturista. ,,Nw, třebas na zem?" odpověděla mu hnusně a snažila se být zábavná. Kulturista si dal tácek mezi Adrianu a brunetku a začal brunetku olizovat... Bože... všichni sklopili oči do tácku a tiše záviděli, nebo aspoň já. Najednou mi Bruno nadzvedl bradu od tácku. Spojili se naše oči...  A on mě políbil. Najednou jsem byla tak šťastná. Tak moc zamilovaná. I když první polibek někde v jídelně na sexuální škole, to v mým snu o dokonalým klukovi nebylo no... Najednou jsem viděla Adrianin pohled na mé tváři a věděla jsem, že teď to bude zlí. Začala jsem se červenat a odtáhla jsem se. Adriana se okamžitě sebrala a pro hezouna to byla příležitost ji zasednout. Vlastně už jsem do těch rozvařených brambor nemohla ani píchnout. Sebrala jsem se a bez rozloučení jsem odešla. Šla jsem na internát... Věděla jsem, že budu mít ještě kroužek kreslení, jelikož byla středa, ale musela jsem si s Adrianou promluvit. Věděla jsem, že bude naštvaná, ale když už jsem na této škole? Tak proč se nezamilovat? Je to tak strašné... Tati prosím poraď mi... Raději jsem šla po opačné straně schodiště, aby mě zase někdo nesrazil. Přišla jsem na pokoj. Když mě uviděla Adriana uviděla, tak si rychle utírala slzy z tváře. ,,Nech mě být.." odstrčila mě, když jsem si sedla za ní na postel. Nikdo naštěstí v pokoji nebyl. Lehla jsem si vedle ní, ale ona se ke mě otočila zády. ,,Promiň, nechtěla jsem se s ním líbat před tebou..." poprosila jsem o odpuštění. ,,O to nejde... de o to že ty si s ním začneš a na mě zapomeneš..." odpověděla uslzená Adriana. ,,Tak to není pravda, na kamarádku, jako si ty, si čas vždy najdu a myslím si, že stejně budeš za chvilku s Honzou v takovém dobrém rozpoložení... No tak... byla to jen pusa..." koukla jsem se na ni šibalsky... A najednou... když jsme se tak na sebe tak koukaly... trošku jsme se k sobě přiblížily a začaly se líbat.... Bylo to tak nááádherný.. 


Nenápadně

25. listopadu 2010 v 17:57 | Wiksi3 |  Změny na blogu...
Možná, že jste již spozorovali TENTO článek. Je o mém pravidku a chci aby ho většina dodržovala... a jak ste si tedy vedli... A jaké pravidlo že to mám na mysli? 
1) Pravidelně navštěvovat můj blog alespoň 1x týdně, ale prosím,nepiš typu: Obíhám... Byla bych ráda, kdyby jste napsali něco k článku, nebo co je u vás new, odpovědi na moje komentáře apod.
A tak jsem si to chtěla zkouknout, jak jste na tom... Akorát příště musím dát nějakej nenápadnej článek :D Jinak je to asi Takhle :D

Maruška - prošla vzorná
LusS* - POZASTAVENO
Werri - neprošla mrzí mě to ale ty vždy přijdeš jednou za měsic a ja za tebou chodim pořád, není to tím, že bych tě neměla rada, ale tim že mě to mrzí.. vím že nemáš tolik času... ani já ale...
Karamelka - prošla vzorná
Špuntík - mažu jelikož skončila s blogem
Lucinka - neprošla - nezapsala se, dyštak reklamace, ale nenašla jsem tě tu
Chocolate Girl
- nenašla jsem tady žádnej komentář takže mažu... dyštak možeš dat reklamaci
Chrobáčik Lills5^^
- prošla vzorná
If. - prošla 
Tesů - prošla vzorná
AjČ-a*- prošla
Barush
- Prošla děkuju moc :-*
Teryii & Lexi - prošli - přijde mi, že sem chodíte jenom se omlouvat a možná napíšete jak se mám, ale chce to prostě něco napsat k temu článku...
Chiara - prošla vzorná
┼Kefka┼ - prošla, ale poprosila bych tě abys nebyla taková nw necu napsat sobecká... přijde mi že já ti tam často chodim, ale ty většinou odpovíš akorát na moje komentáře a vbc to nečteš...
Elektronek - mažu jelikož skončila s blogem

Na kraji propasti

24. listopadu 2010 v 20:06 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
dira
Nevím jak vy, ale já se dítím zrovna takhle. Chřipka, angína na mě útočí jak jen může i přes mou velkou bariéru (prášky na imunitu) mě celkem dostává. Z nosu mi teče dostatečně a o třeštění hlavy vůbec nemluvím :( 
Škola? Ehm.. tak já to nějak neřešim... nějak bylo nějak bude zítra bych se chtěla nechat vyvolat z práva a literatury, jenomže to neni tak jednoduchy... jak jen to řict, ale taky si k tomu sednout... no a ja k těm lidem nepatřim...
Citim se jak na kraji nějaké propasti... a jenom mě ta tma  v dáli láká dolů... Doufám že odolám...
Jinak uznávám - moc jsem neobíhala - jenom některy... ale ja se zitra budu snažit, pač mame enem 5 hodin.

Lapněte si šeci na prdel...

22. listopadu 2010 v 17:17 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Do velkého P. Jinak se to nazvat nedá jako... Jsem tak rozrušená... naštvaná... vytočená a přitom tak klidná až mě to svádí k sebevraždě a názoru, že jsem vážně psycho.... Ani ta Rihanna mi nedává to, co předtím... Vždy jsem si při ní zlepšila náladu... Zpívala jsem si a tak :( a teď... bezmyšlenkovitě čumím na monitor... Pomaličku proklikávám farmu... a k čemu mi to je?

Mimochodem byl tu víkend? Věřím, že jste se měli super... Takže v sobotu a částečné ráno něděle jsem byla v Brně u svojeho... který má mononukleózu a bere to celkem teďkom se srandou... Tak dlouho jsme se neviděli a zase neuvidíme :( Co už... 
No a druhá část neděle? Ach jo.. přijel Honza a dal nám do provozu new pc. Je celkem super mít v pc přes 500 filmů, až na to, že se na ně vbc nedívám... Prostě tohle mě nebere. Ještě dodělávám poslední úpravy... jako stahování programů a fotek ze zálohových disků... Fuška no... Zjistila jsem, že jsem toho dost poztrácela :( obzvlášť svůj nej film 100 + 1 sex... taková super komedie...
No a co se nestalo. Byla jsem uražená, že jsem chtěla ten starej. Navíc ten new musím mít pod monitorem... je o dost menší, ale vypadá to dost blbě... už tak mám i velkou obrazovku :(... 
No a už se blížím k závěru.. Pohádala jsem se s otcem... kvůli tomu, že jsem řekla Honzovi, že na pc má udělat jenom dva účty... mě a mamku... a tata na to přišel... a začal řvat že do mě sere prachy atd. No kdyby to řekl normálně že... Sebral se a zmizel. Večer dojel nasranej... Pohádal se navíc s matkou... Ta samozřejmě si to nechá líbit... ale vyleje si to na mě... Takže každej den o pul 9 vypli pc. To se to bratrovi kecá, když dostal new mobil s wifi... kde má vlastně net zadarmo... Kurva... a eče mu to matka zaplati... Ja jsem tak nasraná...

Zítra jsem navíc zkoušená z literatury. K temu jsme dneska psali z UCE a MAT... ehm tak to asi nedopadne... Už mám skorem nakoupeny dárky na Vánoce... eče jedny naušnice... a jsem komplet...

Návštěvnost 15.11. 2010 - 21.11. 2010

22. listopadu 2010 v 17:08 | Wiksi3
   Dobry den,
   
statistika pro stranku:
Nazev: Moje dušička

Navstevnost za minuly tyden (15.11. 2010 - 21.11. 2010) je:
Pondeli: 8
Utery: 31
Streda: 44
Ctvrtek: 22
Patek: 19
Sobota: 24
Nedele: 24

Celkem: 172

Děkuju.. i když to pondělí :(

OMLOUVÁM SE

19. listopadu 2010 v 14:25 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
tak a je to úplně v pytli... no asi jste si všimli, že jsem psala článek OPRAVA PC HEČ hm bo tak něco... no tak žádný heč není... tan mamin bratranec si pc odvezl a ja jsem tedkom na hlavu... sere mě to dokonce jsem to obrečela jak maly děcko... prej enem elektronika... nw v životě jsem nic tak důležitýho jako tv, kazeťák, mobil... nerozbila - vyjímka ja DVD :D přehrávač, když jsem do něj dala 2 dvdčka na ráz :D no to je jedno... bylo mi to moc líto... o to víc je mi to líto, že teď nebudu tu s váma... a to až do neděle, kdy mi s největší pravděpodobností pc doveze a to novej se starýma součástkama, ktery budou eče funční... a možná aji ty nefunční :D od mojeho miláčka :-* zase další děcko co si budu vychovávat, aby se chovalo ke mě tak, jak mu řeknu... ach ju... no pp a měj te se... krásnej víkend :-*