Najdete tu spoustu obrázků, názorů, příběhů (i s *) a hlavně něco o mojí maličkosti.
Budu moc ráda, když zanecháš komentář, ale pod správným článkem.
Na tento blog se stahují autorská práva, takže pokud něco okopíruješ, tak dostaneš do tlamy.

Chceš spamovat? - ZDE
Chceš se zeptat? - ZDE
Kniha hostů? - ZDE
Otevřené fórum k mojí tvorbě? - ZDE

Únor 2011

GS - 3. kolo zadání

28. února 2011 v 19:00 | Wiksi3 |  Bleskovky, soutěže...
Tak Vás všechny vítám v 3. kole. Myslím, že tohle bylo celkem časově náročný. Tak si dáme o5 něco na pc ne? No jelikož se v grafických programech moc nevyznám, tak je mi to jedno v kterym to uděláte. A teď co že? Jste zvědaví? No bude to klikací ikonka. Když na ni kliknete, tak se musí zobrazit váš blog. Musí být něčím pohyblivá (buď obraz, nebo písmo). A měla by mít nápis: I love (a to nechám na vás) prostě něco přírodního. Např. pes, les, kočka, křeček, déšť, kytičky,.. stromů máte už asi po krk :D je to na vás. Ale ať to neni velky jako kráva :D prostě přiměřeně ju? O5 do soboty tentokrát to bude 5. března na email: werka.weronika@gmail.com Je jen jedna podmínka, nesmí být nikde stažená a nesmí už existovat na vašem ani jiném blogu.

GS - 2. kolo bodování

28. února 2011 v 18:58 | Wiksi3 |  Bleskovky, soutěže...
POSTUPUJÍ:
9b. Žabajzna - zabajzna.blog.cz
6b. Calestin - dimitrissims.blog.cz
5b. Lucerna - ciernyhrad.blog.cz
5b. Andulii - andulii.blog.cz
4b. Dixie Dark - life-is-color.blog.cz
4b. Lejlík - crazy-button.blog.cz
3b. Silver Lady - silverlady.blog.cz
2b. Zuzankaaa - zuzinecka-avril.blog.cz

NEPOSTUPUJÍ:

GS - 2. kolo vyhodnocení

28. února 2011 v 18:24 | Wiksi3 |  Bleskovky, soutěže...
Porotci hlasovali takto:
Maruška: +1 bod Andulii
Karamelka: +1 bod Calestin
Tesů: +1 bod Andulii
Evil Devilová: +1 bod Žabajzna
Teryii: +1 bod Andulii
Lucka: +1 bod Žabajzna
Za mě dostane hlas +1 bod Lejlík

Nervozita

28. února 2011 v 16:00 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Ah ja lidičky, dělám samí koniny. Tedkom jsem se přihlásila do Autorského klubu. Moc bych tam chtěla. No doufám, že nebudu jak můj boban skrz to zakládat new blog. Četla jsem si 4x podmínky a pořád uvažuju nad tím, kde jsem udělala chybu, co nesplňuju a tak. Kategorii jsem si napsala deníček :D pač tu pořád pišu nějaký kraviny - no ale nw sik by se tam nehodili povídky nebo kreslení (i když to je fakt že mě musí chytnout že).

Řekla jsem vám že vůbec začínám autoškolu. V dobu, kdy tento článek bude zveřejněný budu sedět u trenažeru a potit se :D. Na to jsem si koupila new botičky, na který nedostanu ani korunu - super ne? Prej mam bot dost. Až na to že je většina prochozenych (s dírou v podrážce) a nebo se žralokem :D. Tak nám začíná new týden :(

Doufám, že to zvládnem. Všem přeju krásnej a povedenej týden se sluníčkem :-)

No pokusim se sem večer skočit a kouknout se jak se vyvine naše GS. Doufám, že dostane hodně hlasů ROBO JABLKO. PAč to byl vážně úžasnej nápad.

Přes prsty a naliskat!!!

27. února 2011 v 18:36 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Ach jo, chtěla jsem vás překvapit novým designem... no tak nic no :( V pátek v ite jsme probírali grafiku, řekla jsem si, že bych chtěla nějakej lepší design např.

Moc se mi líbí, no takovej prostě nevykouzlím nikdy, kdy bych se měla na hlavu postavit :/ A tak co jsem neudělala že?

GS - 2. kolo - hodnocení

27. února 2011 v 17:46 | Wiksi3 |  Bleskovky, soutěže...
1) Tak, jelikož teďkom jsem se rozhodla být tvrdá, takže žádný úlevy nebudou. TEČKA!!! Už žádný prodloužený termíny. Prostě jsem se přes víkend naštvala a tečka. Jak debil chodim na blogy a ještě dávám upozornění. Není problém nakreslit jablko za 20 minut a mám ho aji vystínovany. Hodně jste mě někteří naštvali, naopak někteří se hodně zlepšili. A teďkom jsem si řekla že budou body aji za spolehlivost.
2) V komentáříš budou pouze hlasy porotců tedy:JÁ, Karamelka, Tesů, Maruška, Ta mOe :-*, Teryii & Lexi, Wendouchle
Prosím napište vždy:
Nejlepší: ....... (nejhorší nebude, pač si myslím, že v tomto kole jich odpadne hodně)
3) Bodování
+1 bod za splnění
-1 bod za nesplnění
+1 bod za hlas porotce (nejlepší)
-1 bod za nesplnění podmínek
+1 bod kreativita
+1 bod za rychlost (spolehlivost)
Ten, kdo se dostane v tomto kole pod 0, je vyřazen.
4) Výtvory

Kopie Manga

26. února 2011 v 10:29 | Wiksi3 |  Kreslím, fotím...

Jednou jsem vážně nevěděla, co kreslit a tak jsem projížděla google - obrázky a narazila jsem na tento poměrně snadnej obbrázek. Celkem se mi líbil,... a tady je můj výsledek:

Ach ten spěch

25. února 2011 v 18:02 | Wiksi3 |  Téma týdne...
Moc mě štve, že dnešní mládež tak strašně poslíchá. Já jsem v deváté třídě nevěděla pomalu na co jsou prsa a ostatní věci a teď? Teď když jsi ještě panna/panic tak to není cool. Nevím,... ja jsem taky už o to přišla a ne zrovna pozdě, asi mi bylo 16 ale nebylo to z nerozvážnosti, ale přesto toho lituju.
Můj první kluk byl Dalibor. Takovej ostejchavej blonďák. Vyloženě jsem ho nemilovala, ale teď celkem často na něho myslím. Od něj jsem dostala první pusu, za kterou jsem dostala od jeho kamaráda - sik to jako náhodou neurychlujeme nějak?? ? :D Měla jsem ho hodně ráda. No ukončila jsem to já, jelikož se se mnou nebavil. Nebo spíš jsem mluvila jenom já a když jsem mu dala prostor, tak mlčel... a bylo dlouhé ticho. Tak jsem stratila milence, nejlepší kamarádku i kamaráda. Nejde přesně říct, sik toho lituju nebo ne.
Měla jsem moc ráda jednoho kluka, nebyl to zrovna idol všech holek. Chlastal a kouřil, což se mi nelíbilo, ale láska je slepá. Vždy při menstruaci jsem měla křeče a někdy jsem i zvracela. Tak jsem řekla mamce, že chci antikoncepci, popravdě jsem ji chtěla, jako ochranu. Poprvé, když jsem toho kluka viděla, byl nadratý, skoro menší jak já a bylo mi do pláče, no já jsem ho pořád milovala. Jednou jsem byla u babičky, a on mi volal, že je u nás ve vesnici, sik se nechci sejit. Měla jsem plné ruce práce, no jela jsem jak širon. Umyla jsem se,... No doma bordel jak svina, pač jsme měli jet na dovolenou, tak všude tašky a tak... no přišel k nám a dali jsme si pusu a on odjel. A to je konec Radka.
Tohle se stalo v červnu, a celý červenec a srpen byl strašný, nejradši bych ho vymazala z paměti. Vyloženě jsem vysedávala na netu (nebo spíš na chatu +18) a tak se stává, že ty lidi se chcou i sejít a něco provádět. Tak moc mě to mrzí :(. S nikým z jich jsem nespala, ale i tak mi ublížili a ja jsem je nechala.
Můj takový prvni ,,sexuální" zážitek byl Roman. Byl to vyloženě sobec. Nemohl mě odpanit a tak to dělal hodně surově a sex jsem přímo nenáviděla, jelikož mi tekla koli-x i krev a nemohla jsem pomalu ani chodit. No panna jsem byla pořád.
Potom jsem si našla kluka s kterým jsem to myslela vážně. Nebyl hezký, no psychicky mě přitahoval. Řekla jsem mu o Romanovi a on mě chápal. Netlačil na mě a tak. Jednou za mnou přijel, aby se udobřil. Schválně jsem šla ven nejen s ním,ale i s holkama, nechtěla jsem se moc bavit o problémech. A ta jedna holka mi ho přebrala, on ji před mýma očima hladil po koleně a držel za ruku. Ona byla ten den ještě zadaná. Dálší den jsem za ní byla, chtěla jsem ji zmlátit, ale když jsem vyděla, jak mi o něm povídá, jak je zamilovaná a jak se milují (za ten jeden pokurvenej večer) neřekla jsem nic a se slzami v očích (které samozřejmě neviděla) jsem odešla s těžkým srdcem. No stejně neuběhl ani měsíc a já jsem byla nemocná. Nevím, sik to bylo duševně nebo fyzicky, ale bylo mi strašně a on za mnou přijel a prostě se to stalo. On mě políbil a já začala plakat a potom to šlo dál a dál. Byl však šetrnej a tak se ten den moc nestalo. Bohužel s ,,MOU KAMARÁDKOU" se nerozešel. Až potom to tak časem vyplynulo. A tak jsem po pár dnech zase za ním jela. Tam jsem o to přišla. Myslela jsem, že už to bude fajn, že budu mít kluka, kterýmu se oddám a budeme se navzájem mít rádi a milovat se. No když jsem odcházela, zmrazil mě slovy: ,,No nic od toho nečekej!"
Další můj kluk, kterým jsem se tak trošku chtěla pomstít Mirka byl David - z Brna. Celkem dálka vím, ale prostě do teď na něj myslím. Věřila jsem mu natolik, že jsem se s ním po 14 ti dnech vyspala a vydrželo nám to přes rok. Tento kluk měl své poprvé v 6. třídě. To svědčí o tom, že ve městech jsou děti na tom ,,hůř".
Teď jsem s Alešem i když se moc nechápeme máme se rádi.

GS - upozornění

25. února 2011 v 17:15 | Wiksi3 |  Bleskovky, soutěže...
Chtěla bych Vás upozornit, že ještě skoro nikdo neposlal obrázek. Asi jenom Calestin a Lejlík, tak šupem, pač zitra se konči. Myslim si teda, že jsem Vám dala celkem dost času :-)

Kytice jiřin

21. února 2011 v 20:47 | Wiksi3 |  Kreslím, fotím...
kytice jiřin
Nechala jsem se unést a dala jsem tu výtvor 3 roky min. starý :D je to ještě ze základky, kreslili jsme křídama - těma uměleckýma :D Chce se mi smát, když vidím tu vázu :D