Najdete tu spoustu obrázků, názorů, příběhů (i s *) a hlavně něco o mojí maličkosti.
Budu moc ráda, když zanecháš komentář, ale pod správným článkem.
Na tento blog se stahují autorská práva, takže pokud něco okopíruješ, tak dostaneš do tlamy.

Chceš spamovat? - ZDE
Chceš se zeptat? - ZDE
Kniha hostů? - ZDE
Otevřené fórum k mojí tvorbě? - ZDE

Duben 2011

Velikonoční pohodka

27. dubna 2011 v 19:11 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Tak ja vim nepsala jsem sem hodně dlouho. :D no a hodně jsem taky přemýšlela nad těma vašema komentářema a... no vlastně o svém životě celkově. Jinak s mým miláčkem jsem strávila od čtvrtečního večera do toho pondělního :D a pozdního, jelikož mi slíbil že mě odveze domů a nakonec ani nenastartoval :D tak to byla pecka :D nakonec přijel jeho bratr a domů jsem se dostala kolem 10. Jsem s ním moc štastná a mám ho moc ráda. Je to kluk, kterýmu moc věřím a dovedu si představit budoucnost. Krom toho že kouří, nemám proti němu žádné výhrady,... je prostě úžasnej :-* Nevím jak jinak to říct :-) Byli jsme se jeden hezký den projít a lehli jsme si do trávy a prostě přeskakovali potok :D no prostě to bylo úžasný :-). K mýmu životu :D pf... tak to vyjádření bude asi :D jako že dodělám minimálně střední, aniž bych se k němu nastěhovala, ale hodlám celé prázdniny strávit s ním - najdu si poblíž brigádu a budu jenom s ním :-* už se moc těším :-*.

Pár info

20. dubna 2011 v 9:32 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Můj teploměr nálady prudce klesá do -50 a prudce stoupá +50. Cítím se jako na velkém kolotoči.

Vlastně jsem vůbec nečekala, že na prázdniny budu mít vbc nějakou práci a ted? Doufám že se to podaří - napsala jsem přes 100 emailů na žádost o práci - brigádu a v jedné by mě chtěli přijat IHNED!!! Super - až na to že chodim do školy - měla bych opravdu dobré postavení :D no co víc si přát :D ALE do půlky kdvětna nastoupit opravdu nemohu - takže? ??? No su zvědavá co z teho vyleze. Jinak nějakou prodavačku budu mít asi celkem jistou - ježiš ja si věřim to je strašny....

S mojim drahým jsem prožila krásný víkend - vozil mě do Kroměříže, kde jsem měla brigádu - prostě v tomto jsem šťastná - prostě super.

Na druhou stranu - chci odejít co nejrychleji z domu - pač tady se to nedá moc vydržet -- ALE JSEM TEPRVE VE 3. SŠ. A co teď? Nechat školy - a? Možná časem si ji dodělat? Vžďyt nemám maturitu - kde mě asi tak vezmou :( Ach ju - což o to pracovat bych šla hned. Kdybych se přestěhovala k mojemu - což by problém nedělalo - je tu pořád ještě otazník s tou školou :( pomožte lidičky :D

Miluju vás bobánci :-*

Cigánka

12. dubna 2011 v 21:05 | Wiksi3 |  Příběhy...


Chtěla bych Vám vyprávět o svém černém životě, ale kdo si ho neprožije, ten vbc neví. Moje máma mě porodila asi v šestnácti letech. Když jen tohle napíšu, řeknete si, že je to nenormální, ale mě to prostě normální přijde. Můj otec byl člen gangu a i když to byl mizera a hajzl, byl to člověk, jako všichni ostatní. Byl to muž, kterého jsem milovala. Měla jsem starší dva sourozence starší Vlada, Gajzu a a já jako nejstarší sestra jsem se starala o dalších pět mladších sourozenců. O své komunitě bych Vám mohla ještě říct, že i když jsme a žijeme ve špíně a lidi nás odmítají, nevidí v tom, jak spolu souzníme, jak i když naše vztahy nejsou nejlepší, tak pokaždé se za sebe postavíme a v tom je naše síla.
A teď už k mému příběhu... Jako malá, nebo spíš už ve svých šesti letech jsem školu nebrala vážně, tak jako všechny děti z našeho černého předměstí, ale cítila jsem se dobře a nic mi nechybělo. Škola mi i přes nesnahu šla dobře. Tak a jelikož jsem jako nejstarší sestra vychovávala své další sourozence, většinou jsem ve škole ani nebyla. Učitelé mě brali jako velmi nadanou, ale nedbalou žačku a učitelka z matematiky mě dávala vždy jako příklad pro ostatní. Proto jsem si vysloužila mnoho nechvalných a hlusných přezdívek. V páté třídě jsem se poprvé zamilovala... bylo to v létě, a na prázdniny na předměstí přijel slovák Gažda. Strávili jsme spolu dva měsíce plných kravin a rozuměli jsme si již proto, že i on patřil ke chytřejším romům, ale jeho národnost ho příliš nebrala. Rozhodli jsme se jednou ve stanu, se vzít. Byla to taková prkotina. Tajně jsem utekla večer z domu a za domem jsme měli z krabic a z různých desek bunkr. Už tam na mě čekal se svíčkou. Vím, že jsem se asi měsíc už nekoupala (podle vás). Normálně jsme se chodili koupat na nádražní záchodky a různě na koupaliště. Doma nám totiž voda často netekla, kolikrát nám odstřihli i elektřinu a to potom jste neměli ponětí, jaké to je honit se po sídlišti s černými dětmy.

Mě švihne :D

12. dubna 2011 v 16:30 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Jsem vážně úplně švihlá,.... od včerejška :D co jsem oficiálně ve vztahu :D mám příznaky zamilovanosti :D ale nehorázně... abstinenční příznaky Tomáška :( ach jo :D no co už :D ale tak tohle rozebírat nebudu jsem štasná a k tomu mi pomohlo jenom jedno ANO (nebudu rozebírat že to bylo šokující) ale tak spíš chci poradit :D díky tomu že jsem si vybrala konečně - jednoho (neříkám že nejvzdělanějšího, nejhezčího,.... kuřáka :( ) ale prostě máme se rádi :D takže I AM HAPPY.

Jinak co ve škole? Dneska jsem se nasmála :D takovej luxus den. Mám týden službu znovu, jelikož jsem zapoměla donyst třídnicu třídnímu v matice. Hl. že moje pomocnice Adéla, celý den dělá hovno, ale prostě dostala jsem to na úkol já, tak prostě toto :D asi mu nedošlo že jsou tam enem dva dny :D Je mi to u prdele :D - sry Potom v matematice k nám přišel policista :D pač na proti vykradli auto s čokoladovýma tyčinkama :D a zvědavá Kachna s Michalem a Tomisem to viděli :D tak matika zabitá :D no a kdo to byl??? Cigáni, kurva už mě to sere, dostávají od státu vyloženo nasrany.... a kurva eče musí kraast :( V AJ - písemka :D no super :( takže bestak 5 v EKC jsem řešila s třídním svou celoroční práci :( no tak to bude maso v pátek píšu přímačky na vš :D ja vim su teprve ve 3. Je to formou soutěže, kdo to vyhraje, dostane se na VŠ sic do zlína :D ale ja tam bestak nakonec budu :( :D prostě mame teho jak nasranyho - do slova :D zítra zkouší z UCE 1. maturitní otázku :D ja se směju je tam teho jak :D ehm...

Nic valim ... :-) Miláčci :D ja jsem tak happy :-*

Kvítko

11. dubna 2011 v 21:21 | Wiksi3 |  Kreslím, fotím...


Lidičky jsem zamilovaná, tak jsem trošku kdysi fotila - na jaře :D no a tak tohle :D ja potom napišu víc ale toš neni čas :D

In my live

10. dubna 2011 v 8:35 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Nevím, jestli má cenu, vůbec se zminovat, že jsem sem dala v pátek new design - no jako celkem se mi libi, ale eče půjde do úpravy, až bude více času - chtěla jsem to jinak, ale co už :D Jelikož bude MÁJ - tak jsem sem chtěla dát něco romantickýho.

Včera jsem dělala celý den sočku (středoškolská odborná činnost) a potom jsem o5 účtovala jenom tak 20-30stran a eče nejsem tak v polovičce :D jako ja nw jak to budu dělat :D je teho važně dost :D no někdy Vám sem dám jednu stránku :D až to budu mít doúčtovaný.

No nevím, jestli má cenu se zminovat o mém životě :( je to prostě na hovno. Dneska mě zbudil křik otce, že mě vyhodí i s mým kamarádem , kterého jsem si pozvala dneska na oběd (Je až z Třebíče). Mamka se mě zastávala, ale prostě... takže až mi bude 18 tak se definitivně stěhuju je mi jedno jestli to bude ulice, nebo se k někomu socknu. Prostě když vlastní otec řekne, že mě vyhodí... tak fajn... to radši půjdu sama. Nechci tu nikomu kazit náladu ale nic optimističtějšího jsem tu napsat ani nemohla. Přemýšlím, že zachvilku budu na tom jak Lenka (z povídky Nakažená) jen doufám, že nebudu muset šlapat :( ach jo vše mě to tak sere.

No nic milinci du eče učtovat :-*

Konec Grafické soutěže

7. dubna 2011 v 17:11 | Wiksi3 |  Bleskovky, soutěže...
Takže děkuju za účast a za všechnu tu snahu a tak :-)
Takže bych Vás za to mohla patřičně odměnit.
Krom toho diplomu, který najdete dole pod čarou.
Pro PRVNÍ MÍSTO mám dárek v podobě tří uhlů - vím že je to maličkost, ale doufám, že tě to potěší. Dyštak mi na emailu napiš adresu a já ti to pošlu.
Všem déle nabízím spřátelení blogů + měsíc - až dva reklamu na blogu.
Dyštak mi napište, jestli chcete spřátelit. Reklamu zařídím hned.
________________________________________________

GS - finálové kolo - ohodnoť

2. dubna 2011 v 15:14 | Wiksi3 |  Bleskovky, soutěže...
Podmínky: Formát JPG, GIF,... do 2. dubna 2011. Do emailu (werka.weronika@gmail.cz) mi napište:
téma (duše, fantazie)
čím jste to kreslili)
formát (a4,a3)
jak dlouho vám to trvalo (a nepřidávejte si ani neubírejte si prosím)
1. poslala Calestin:
Téma: dalo by se říct obojí, ale spíš fantazie
Používala su uhly a tužky.
Formát A3
Začala jsem to kreslit včera a dodělala dneska. Nemám přehled o tom, jak dlouho mi to trvalo, ale do hodiny se určitě vejdu.

Jen jestli k tomu můžu ještě přidat popisek, tak bych napsala o co mi tam šlo; srdce s klíčovou dirkou je nejspíš každému jasné. Schody místo páteře - stupnice v životě, stoupání na vrchol a klesání ke dnu. Motýl - motýli v břiše - zamilovanost. Zip na prstě má vyjadřovat ránu (jizvu), která se sice zdála, jako zacelená, ale opět o sobě dává vědět. A pavučiny - dívka je sice mladá, ale v duši je životem dost poučená, takže ačkoli tvář vypovídá tak o dvaceti letech, v jádru je starší nejméně o dalších dvacet.

Děkuju, že jsem se mohla účastnit GS. Máš zajímavé nápady a bavilo mě to :).
2. poslala Lucerna:
Ahojky :) snad som pochopia temu spravne x).. nazov - Dusa oceanu,
malovane temperov, format A3, trvanie cca 3 - 4 hodiny
3. poslala Marless
Ahoj,
tak posílám obrázek do dalšího kola GS. JE v příloze.
Marless
- neposlala informace
4. poslala Dixie Dark
fantazie
pastelky
A4
hodinu a půl, možná dvě, víc určitě ne...


Děkuji za poslání - všechny jsou moc krásné :-) Tak poroto... komu dáte body?
Porota dá 2 body někomu, co je nej a 1 co si myslí, že je taky hezký, ale.... tak co?

Vyhlídky na víkend :D

1. dubna 2011 v 18:19 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Takže dneska pojedu na turnaj v šachu a všechny je tam rozmetu, páč mi to strašně de. Potom si zajezdím ještě na kole a na závěr sbalit nějakýho chlapa. Zítra prostě celý den pryč :D prostě školu házím za hlavu asi budu u toho sbalenýho a v neděli? No tak co bych se otravovala to budu celý den se učit a budu pilná studentka :D

Úspěch roku!!!

1. dubna 2011 v 18:06 | Wiksi3 |  Obrázky, fotky...
Vím, že nejsem dokonalá, ale potřebuju si zamachrovat. V ITE bereme grafiku a jako ukončení jsme museli udělat leták - neboli přepracovat. Tak hned aktivně jsem našla na netu tento: