Najdete tu spoustu obrázků, názorů, příběhů (i s *) a hlavně něco o mojí maličkosti.
Budu moc ráda, když zanecháš komentář, ale pod správným článkem.
Na tento blog se stahují autorská práva, takže pokud něco okopíruješ, tak dostaneš do tlamy.

Chceš spamovat? - ZDE
Chceš se zeptat? - ZDE
Kniha hostů? - ZDE
Otevřené fórum k mojí tvorbě? - ZDE

Červenec 2012

Z rychlíku

19. července 2012 v 15:49 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Teďkom jsem rychle dojela z práce. Sbalila pár krámů a valim o 40 km jižně - do mého druhého domova. Už jsem jako rozpolcená osobnost, nevím kam patřím. Rychle jsem jen zhlédla vaše komentáře... No prej se Vám nelíbí, že tu mám pravopisný chyby. NW... opravovat je nebudu, VÁŽNĚ SE MI NECHCE! Tohle řešit po osmihodinové směně a vstávání ve 4:11 vážně nebudu. Pokud se vám to nelíbí, tak to nečtěte, nenutím Vás. A zbytek se na to dívat nemusí :D lol to je jedno...

Jinak ke mě. Náše malý miminko rychle roste je o 10cm min. za 14 dní delší. Když samozřejmě nepočítám ocásek :D Teďkom mi dal zabrat... Byli jsme spolu u řeky a hupsnul přimo doprostředka... od té doby se neboji jen koček, všecho co se hýbe, a psů ale také vody... a to je PES!!!

Zítra se chystá velká etapa na nás domeček. Budeme měnit okna. Nejkrásnější barvu - šedou jsem osobně vybírala. CHtěla jsem tmavou - ale nebyla nám doporučena. Takže světlá... Musím toho na zítra ještě tolik nachystat, ale vbc se mi nechce :D

Jinak na dnešek hlásili 30 stupnů. HA ha ha... opět sekera jako blázen. Deštivo... a stěží se to hýbe okolo dvacítky.

Jinak všechny zvu tento víkend do Otrokovic!!! Krásné letní kino atd... pozvánka

Zase tu

3. července 2012 v 17:58 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Ahojte,

no takže po strašné dlouhé době mám ze sebe radost... Domeček už máme koupený později sem dám fotky, zatím je to jen v rekonstrukci vše.... ale už máme nový obývák a koupelnu. S mojim miláčkem nám to opravdu klape a já si počase říkám, že je to ten pravý pro mě i pro naši rodinu.

I když jsou prazdniny zanudím vás školou.... Maturita není taková sranda jak se zdá. Celý 4. ročník je takový nadprůměr normálně se učíte nové učivo a do toho musíte stále opakovat + 3 předešlé roky. Maturovala jsem z matematiky a češtiny - to byla státní částo - oboje za 2. Potom z ústních z čj, ekonomiky, účetnictví a doprovolně nepovině z práva.... z toho mam samé jedničky... Praktická za 2. Přesto nechápu, že nemám vyznamenání, přesto se v tom nadále nechci hrabat. Jsem ráda, že to mám za sebou.