Najdete tu spoustu obrázků, názorů, příběhů (i s *) a hlavně něco o mojí maličkosti.
Budu moc ráda, když zanecháš komentář, ale pod správným článkem.
Na tento blog se stahují autorská práva, takže pokud něco okopíruješ, tak dostaneš do tlamy.

Chceš spamovat? - ZDE
Chceš se zeptat? - ZDE
Kniha hostů? - ZDE
Otevřené fórum k mojí tvorbě? - ZDE

Říjen 2013

O5 Z5

31. října 2013 v 19:47 | Wiksi3 |  Z mého deníku...
Ahojte,
no takže po strašné dlouhé době mám ze sebe radost... Domeček už máme koupený později sem dám fotky, zatím je to jen v rekonstrukci vše.... ale už máme nový obývák a koupelnu. S mojim miláčkem nám to opravdu klape a já si počase říkám, že je to ten pravý pro mě i pro naši rodinu.

I když jsou prazdniny zanudím vás školou.... Maturita není taková sranda jak se zdá. Celý 4. ročník je takový nadprůměr normálně se učíte nové učivo a do toho musíte stále opakovat + 3 předešlé roky. Maturovala jsem z matematiky a češtiny - to byla státní částo - oboje za 2. Potom z ústních z čj, ekonomiky, účetnictví a doprovolně nepovině z práva.... z toho mam samé jedničky... Praktická za 2. Přesto nechápu, že nemám vyznamenání, přesto se v tom nadále nechci hrabat. Jsem ráda, že to mám za sebou.

Těsně před maturitou mi volali z mé nové práce, kde tedkom chodím, že k nim můžu nastoupit jako brigádník. Jelikož jsem se jim na praxi líbila. A tak vstávám ve 4 a o půl 4 jsem doma... Je to celkem namáhavé, ale zvládám to. Musím. Potřebujeme peníze.... Je to jen dočasně do září. I přesto by si mě tam možná nechali, ale je tam blbý spoj od mojeho, takže to do budoucna padá.

Navíc do toho nečekaně vstoupila zpráva, že jsem se dostala na vš... konkrétně do zlína na UTB. Na fakultu aplikované informatiky. I když jsem chtěla více na Účetnictví a daně teďkom budu od 17. září studovat aplikovanou informatiku v administrativě i když moc nemám páru o pc. Max. trošku o grafice, tvoření webovek... ale teorii to vůbec. Brali 60 lidi a já jsem byla na 61. místě, ani nevím, jak to že tam jsem.

Přemýšlím, že se toho všeho vzdám, půjdu pracovat a založím rodinu. Nemůžu se však ani trošku rozhodnout.

Přemýšlím, jestli nemám zatím si koupit psa a zkoušet to zvládnout s ním, nevím. Je to zajímavé, ale mám úplně jiné priority, jak všichni kolem mě. Jsem tak zvláštní.

Vítejte na znovu otevřeném blogu... začínám znovu psát